Reklama

Reklama

Szapołowska i Goldpoint, czyli głośne nazwiska w Płocku, na równie głośnej konferencji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szapołowska i Goldpoint, czyli głośne nazwiska w Płocku, na równie głośnej konferencji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Grażyna Szapołowska i Dorota Goldpoint – to niewątpliwie kobiety sukcesu. A jest to tym bardziej ważne, że już w październiku będą opowiadać o tym, jakie jest miejsce kobiet w biznesie. Gdzie się można z nimi spotkać? Oczywiście w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym w czasie wyjątkowej konferencji już 7 października.

Reklama

Sukces nigdy nie ma jednej twarzy. I idealnie pokażą to dwie panie prowadzące konferencję pt. „Miejsce kobiety w biznesie”. Jedną z nich jest Grażyna Szapołowska – świetnie znana aktorka filmowa i teatralna, która nie tylko wniosła inteligentny seksapil do miana sztuki pełnej subtelnych akcentów, ale również sprawdziła się w roli pisarki. Kolejną  z prelegentek będzie Dorota Goldpoint – psychoterapeutka i projektantka, która choć mocno stawia na biznes, nie zapomina o empatii. Dlatego cele zawodowe idealnie łączy z prowadzeniem fundacji wspierającej dojrzałe kobiety.

Zarówno Pani Szapołowska, jak i Goldpoint to bez wątpienia kobiety renesansu. Posiadają wiele talentów i żadnego z nich nie zawahają się użyć – posługując się słownictwem nieco filmowym. To jednak tak naprawdę jedna z niewielu cech, które je łączy – bo działają na bardzo różnych frontach biznesowych. A ta zależność jasno pokazuje, że każda z nas może się odnaleźć w biznesie. Musimy jedynie zrozumieć, że gwarantem sukcesu zawsze są posiadane przez nas predyspozycje – odpowiednio naświetlone, ale i ukształtowane. – powiedziała Joanna Będkowska, Wiceprezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Pierwszą z prelegentek będzie Pani Dorota Goldpoint. W swoim speechu zestawi ona klasyczne rozumienie roli kobiety w społeczeństwie wg Freuda z dzisiejszym spojrzeniem na płeć piękną. W tym ujęciu zaprezentowana zostanie autorska koncepcja przywództwa kobiet oparta o inteligencję emocjonalną – która odnosi się nie tylko do źródła sukcesu i czynników „sukcesogennych”, ale również do stylu zarządzania przyjmowanym przez kobiety-liderki.

Po mocno merytorycznej części Doroty Goldpoint przyjdzie czas na dużo bardziej emocjonalne i refleksyjne spojrzenie w wykonaniu Grażyny Szapołowskiej. Aktorka na bazie własnych doświadczeń, ale także i jednej z książek pt. „Ścigając pamięć” przygotuje power speech uświadamiający paniom drogę do ich dojrzałości biznesowej. Grażyna Szapołowska opowie też o tym, jak rozwijanie osobowości synchronizuje się z rozwojem i sukcesem zawodowym oraz gdzie tak naprawdę rodzi się sukces.

Słowa takie jak sukces czy biznes odmieniane w czasie konferencji przez wszystkie przypadki, stworzą idealne środowisko do ogłoszenia jeszcze jednej rzeczy. Z wielką dumą mogę zdradzić, że Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny wystartuje z drugą edycją programu akceleracyjnego. Co prawda, jeszcze nie możemy przekazać bliższych szczegółów tego projektu – doprecyzowujemy ostatnie detale, ale śledźcie nasze media społecznościowe. Wkrótce zaczniemy publikować pierwsze informacje o kolejnym wsparciu akceleracyjnym płockich startupów. – powiedziała Joanna Olejnik, Prezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Konferencja pt. „Miejsce kobiety w biznesie” odbędzie się 7 października o godz. 17:00 w budynku Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Łukasiewicza 39. Rezerwacja miejsc odbywa się za pośrednictwem platformy Evenea. Udział w imprezie kosztuje 99 zł, przy czym liczba uczestników jest ograniczona wyłącznie do 100. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, odwiedź stronę: www.kobietywbiznesie.pppt.com.pl .
Bezpośredni link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/kobietywbiznesiepppt/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy