Reklama

Syreny wyją, słychać je w całym mieście. Nie ma jednak powodu do obaw

Opublikowano:
Autor:

Syreny wyją, słychać je w całym mieście. Nie ma jednak powodu do obaw - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przysyłacie pytania o to co się dzieje, dlaczego wyją syreny. Od jednego z czytelników dostaliśmy nawet informację, że uczniów wyprowadzono na zewnątrz. Uspokajamy, nic złego się nie dzieje. To ćwiczenia, o których wcześniej informowaliśmy.

Przysyłacie pytania o to, co się dzieje, dlaczego wyją syreny. Od jednego z czytelników dostaliśmy nawet informację, że uczniów wyprowadzono na zewnątrz budynku. Uspokajamy, nic złego się  nie dzieje. To ćwiczenia, o których wcześniej informowaliśmy.

14 i 15 listopada Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenie RENEGADE–SAREX 18/II dotyczące naruszenia przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej.

- W ramach ćwiczenia 14 listopada w godz. 9:00-14:00 na terenie województwa mazowieckiego przeprowadzony zostanie trening systemu ostrzegania ludności cywilnej o zagrożeniach uderzeniami z powietrza - informuje Konrad Kozłowski z zespołu prasowego ratusza. 

W związku z tym w Płocku zostały już uruchomione syreny alarmowe. Ogłoszenie alarmu sygnalizuje dźwięk modulowany trwający trzy minuty, zaś jego odwołanie dźwięk ciągły trwający trzy minuty.

[ZT]20830[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE