Reklama

Reklama

Symboliczna zmiana w radzie nadzorczej Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Michał Wiśniewski

Symboliczna zmiana w radzie nadzorczej Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego  - Zdjęcie główne

foto Michał Wiśniewski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jacek Terebus przestał pełnić funkcję zastępcy prezydenta ds. rozwoju i inwestycji, więc został również odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego rady nadzorczej Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, którego miasto jest współudziałowcem. Zastąpił go Artur Zieliński, nowy zastępca prezydenta.

Reklama

Jacek Terebus stanowisko w radzie nadzorczej PPPT objął krótko po nominacji na stanowisko zastępcy prezydenta ds. rozwoju i inwestycji. W czerwcu jednak zrezygnował, ze swojej funkcji, a z początkiem sierpnia Andrzej Nowakowski odwołał go także z rady nadzorczej PPPT i powołał na to stanowisko Artura Zielińskiego. 

Były zastępca prezydenta w 2020 roku zarobił w ratuszu 256 tys. złotych brutto, ale sporą część jego uposażenia stanowiły też dochody z zasiadana w radach nadzorczych. W 2020 roku 52 tys. złotych zarobił jako wiceprzewodniczący rady nadzorczej PPPT i 41 tys. złotych jako wiceprzewodniczący rady nadzorczej Miejskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego (tę funkcję nadal pełni). 

Od 2 sierpnia jego miejsce przejął Artur Zieliński, dla którego cała operacja będzie wiązała się ze sporą podwyżką. Przez 7 miesięcy pracy w urzędzie miasta na stanowisku dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów zarobił 79 tys. złotych brutto, czyli ok. 11,2 tys. złotych miesięcznie. Jeśli będzie miał takie same uposażenie jak swój poprzednik, przez 7 miesięcy zarobi blisko 150 tys. złotych (ok. 21,3 tys. złotych).

Dodatkowo bycie członkiem rady nadzorczej PPPT jest wyceniane na ponad 4 tys. złotych mesięcznie. Artur Zieliński jest też członkiem rady nadzorczej rady nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku, gdzie przez 7 miesięcy zarobił ok. 12 tys. złotych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy