Reklama

Sylwester. Wiemy, kto zagra przed ratuszem

Opublikowano:
Autor:

Sylwester. Wiemy, kto zagra przed ratuszem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zdradził nam już, z kim pożegnamy stary rok i powitamy nowy przed płockim ratuszem.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zdradził nam już, z kim pożegnamy stary rok i powitamy nowy przed płockim ratuszem.

Ratuszowe pożegnanie starego roku rozpocznie się o 21. Zgromadzonych na Starym Rynku gości przywita prowadzący imprezę konferansjer, a już chwilę później o dobry nastrój wszystkich zadbają Kalwi & Remi.

W 2003 roku dwaj radiowi didżeje Krzysztof Kalwat i Remigiusz Pośpiech postanowili połączyć swe siły i ruszyć na podbój rynku muzyki dance. Swój pierwszy utwór „Explosion” wydali pod koniec 2003 roku, a 27 lipca 2004 r. zadebiutowali w leszczyńskim klubie Viva Club Rotation jako support DJ-a Tiësto. Na debiutancki album formacji „Kalwi & Remi in the Mix Vol. 1” trzeba było zaczekać do 2005 roku.

W 2006 roku pojawiła się reedycja singla „Explosion”, który okazał się pierwszym wielkim hitem duetu, zyskując sporą popularność nie tylko w Polsce, ale i kilku krajach europejskich. Podobnie było z singlem „Imagination”. Poznański duet koncertował na Ibizie, w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Nadawali swoje audycje w Radiu Eska, w RMI FM i Kiss FM. Kalwi & Remi tworzą własne kompozycje, ale i miksują znane już utwory (np. „Nie będę Julią” zespołu Banda i Wanda). Tworzą dla siebie, ale i dla innych artystów (np. dla Gosi Andrzejewicz).

Gdy Kalwi & Remi opuszczą scenę, pojawi się na niej D-Bomb, założony w 1996 roku przez Bartosza i Jarosława Padyasków. Grupa zadebiutowała w 1997 roku, wydając album „Moja gra”. Teledyski D-Bomb szybko trafiły do programów muzycznych grupy Polsat.

W 2000 roku skład powiększył się o nową wokalistkę – Agnieszkę Krupę, a rok później dołączył do formacji Michał Rejniak, były tancerz Stachurskyego (odszedł w 2004 roku, wcześniej z formacją pożegnał się też Jarosław Padyasek. Od 2007 roku jedynym stałym członkiem grupy jest Bartosz Padyasek. Formacja koncertuje głównie klubach muzycznych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Niemczech i Włoszech.


Około 23.50 noworoczne życzenia przekaże płocczanom prezydent Andrzej Nowakowski, a tuż po północy rozpocznie się pokaz pirotechniczny. Później na scenie ponownie pojawią się Kalwi & Remi. Impreza powinna zakończyć się około 1.

W ubiegłym roku przed ratuszem wystąpiła Ramona Rey.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE