Reklama

Świąteczne atrakcje w płockich galeriach. Co przygotowały dla klientów?

Opublikowano:
Autor:

Świąteczne atrakcje w płockich galeriach. Co przygotowały dla klientów? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W której galerii handlowej powstanie najdłuższy, pięciometrowy list do Świętego Mikołaja z wymarzonymi prezentami? Gdzie zamierzają rozbijać piniatę i gdzie zjawi się Święty Mikołaj, aby spotkać się z dziećmi? W okresie przedświątecznym proponują naukę szycia ozdób z filcu, tworzenie bombek według własnego pomysłu, a nawet malowanie... czekoladą. Zabrzmią kolędy, a już po przekroczeniu progu w każdej z galerii poczujemy, że święta tuż, tuż.

W której galerii handlowej powstanie najdłuższy, pięciometrowy list do Świętego Mikołaja z wymarzonymi prezentami? Gdzie zamierzają rozbijać piniatę i gdzie zjawi się Święty Mikołaj, aby spotkać się z dziećmi? W okresie przedświątecznym proponują naukę szycia ozdób z filcu, tworzenie bombek według własnego pomysłu, a nawet malowanie... czekoladą. Zabrzmią kolędy, a już po przekroczeniu progu w każdej z galerii poczujemy, że święta tuż, tuż.

Ma być wyjątkowo i świątecznie nie tylko na zewnątrz, wszak płockie galerie handlowe już zostały odpowiednio przystrojone ozdobami i światełkami. Wysokie, strzeliste choinki czy anioły można już podziwiać we wnętrzach Galerii Mazovia, Galerii Wisła i Atrium Mosty. Klienci, oprócz sprawunków w sklepach, będą mieli za chwilę okazję skorzystać z grudniowych atrakcji. A tych ma być sporo, aby nakręcić świąteczną atmosferę.

Co zatem przygotowały płockie galerie? Przede wszystkim nie może zabraknąć wizyt wyjątkowego gościa - Świętego Mikołaja. Z pewnością pojawi się w Galerii Wisła podczas Mikołajkowego Weekendu 6 i 7 grudnia. W strefie interaktywnej będą pisane listy do niego, aby miał wiedzę o tych wymarzonych upominkach. W najbliższy weekend charakterystyczny gość z długą brodą i w biało-czerwonym stroju nie pominie także Atrium Mosty. Aby się z nim spotkać, wystarczy przyjść między godz. 12.00 a 19.00. Można skorzystać również z usług fotografa, który na życzenie klienta wykona zdjęcie z Mikołajem i na miejscu je wywoła. Fotograf będzie do dyspozycji także przez dwa kolejne weekendy, 14-15 oraz 21-22 grudnia w godz. 12.00-17.00. Od 6 do 20 grudnia będzie działać strefa listów do Świętego Mikołaja. Dzieci będą mogły wysłać do niego wiadomość i wziąć udział w konkursie, w którym nagrodzone zostaną marzenia pięciorga maluchów. Święty Mikołaj zajrzy również do Galerii Mazovia, tyle że bliżej świąt, 21 i 22 grudnia. Oprócz niego będzie obecny fotograf, który na miejscu wywoła zdjęcie z Mikołajem. Przez dwa dni, elfy, pomocnicy Świętego Mikołaja, zamierzają organizować konkursy ze słodkimi nagrodami. Powstanie także najdłuższy, pięciometrowy list do Świętego Mikołaja, w którym dzieci opiszą swoje wymarzone prezenty.

Do której galerii nie wejdziemy w najbliższych dniach, tam pojawią się przedświąteczne elementy. Piernikowy, świąteczny aromat powita klientów tuż po przekroczeniu progów Galerii Wisła. Przestrzeń w samej galerii, jak i wokół budynku, udekorują klimatycznymi ozdobami świątecznymi i figurami świetlnymi. Najmłodszych zapraszają każdego dnia od 6 do 22 grudnia na pierwsze piętro, do strefy interaktywnej, na świąteczne zabawy, warsztaty i animacje. Natomiast na parterze, pod Wielką Kopułą, ustawią Domek Świętego Mikołaja. Dodatkowe atrakcje będą czekały podczas przedświątecznych weekendów tematycznych. W ten najbliższy, oprócz wizyty Świętego Mikołaja, proponują warsztaty kreatywne, pokazy, konkursy i zabawy, ozdabianie i wypiekanie pierniczków, wyszywanie ozdób z filcu z płocką pracownią PITU PITU oraz słodkie upominki. W kolejny weekend 14 i 15 grudnia zaproszą na wizytę w lodowym świecie Grenlandii i Laponii. Ten weekend zdominują pokazy ICE SHOW oraz warsztaty rzeźbienia w lodzie dla dzieci. Pod Wielką Kopułą Galerii stanie prawdziwa WIOSKA ESKIMOSÓW. Dodatkowo odbędą się warsztaty kreatywne, malowanie buziek, wystawa fotograficzna, konkursy i zabawy. Każdy będzie miał szansę na zdobycie dyplomu i słodkiego upominku. Z kolei w następny weekend - 21 i 22 grudnia - planują najbardziej energetyczny weekend przedświąteczny. Każdy Klient będzie mógł wziąć udział w akcji „Nakręć się na świąteczną atmosferę”. Wystarczy, że zrobi zakupy za min 50 zł i zgłosi się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji. Uczestnicy zabawy będą mieli za zadanie rozpalić lampki choinkowe przy użyciu siły własnych mięśni. W akcji zostanie rozdanych 200 pluszowych misiów, a nagroda główna to karta podarunkowa o wartości 1000 zł. Dodatkowo w sobotę, 21 grudnia, gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Siostry ADiHD. Siostry ADiHD, a właściwie Milena i Ilona Krawczyńskie, to młode, wysportowane i pełne energii dziewczyny. Siostry znane są polskim telewidzom z programów realizowanych przez 4FUN.TV. Są również popularyzatorkami jumping fitnessu w Polsce (założyły markę Fit and Jump, czyli pierwszą polską firmę, która zajmuje się produkowaniem trampolin do jumping fitnessu). Podczas akcji w Galerii Wisła będzie czas na spotkania z fanami, zdjęcia, autografy, a nawet wspólne treningi na trampolinach.

Z kolei w Galerii Mazovia stawiają na ekoświęta, kupimy dekoracje, upominki, czy przysmaki na wigilijny stół. W centrum handlowym stanęła ogromna choinka w stylu królewskim, przystrojona ozdobami w kolorach złota i czerwieni. Styl tegorocznego świątecznego drzewka wybrali płocczanie, wskazując w ankiecie preferowaną choinkę. Już w Mikołajki zostanie otwarty świąteczny kącik, ozdobiony ekologicznymi i biodegradowalnymi dekoracjami. W tym miejscu będą odbywać się warsztaty oraz spotkania ze Świętym Mikołajem! Podczas ekowarsztatów podpowiedzą, jak własnoręcznie przygotowywać ozdoby. W dniach 16 - 22 grudnia będzie można samodzielnie stworzyć przepiękne eko kartki, stroiki i ozdoby na choinkę. Z surowców wtórnych, np. kartonu czy kapsli, powstaną mini choinki oraz świąteczne postacie: Mikołaje, elfy i renifery. Nie zabraknie ozdabiania pierników, pachnących cynamonem, goździkami i miodem. Pod okiem doświadczonych animatorów dzieci będą mogły ćwiczyć zdolności manualne, plastyczne, a także wyobraźnię i kreatywność. Własnoręcznie stworzone przedmioty staną się przepiękną ozdobą domu i stołu podczas rodzinnych spotkań.

Najpierw pojawiły się świąteczne dekoracje, czas na kolędy i gwiazdkowy program. Świąteczny nastrój w Atrium Mosty zapanuje już 6 grudnia i utrzyma się aż do 23 grudnia! W gwiazdkowy klimat wprowadzą najmłodszych i rodziców świąteczne warsztaty oraz gry i zabawy z nagrodami, które odbędą się w dniach 6 - 7 grudnia w godz. 12.00 - 19.00. Dzieci pod czujnym okiem animatorów wezmą udział w niezwykle słodkich zajęciach, poświęconych malowaniu czekoladą i ozdabianiu pierników, samodzielnie stworzą też bombki według własnego projektu. Dodatkowo przed uczestnikami fantastyczna zabawa – rozbijanie piniaty oraz liczne konkursy z nagrodami. Pamiętajcie, że pojawi się Święty Mikołaj! Z kolei w dniach 14 - 15 i 20 - 23 grudnia będzie można zdobyć świąteczne gadżety lub specjalną limitowaną edycję maskotki galerii – sympatycznego Pana Mostowskiego. W grudniu wiele sklepów w Atrium Mosty planuje niespodzianki, dlatego warto zaglądać na ich stronę w mediach społecznościowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE