Reklama

Świadkowie wypadków pilnie poszukiwani

Opublikowano:
Autor:

Świadkowie wypadków pilnie poszukiwani - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Miejska Policji w Płocku wyjaśnia okoliczności dwóch wypadków, do których doszło 20 maja i 3 czerwca. W związku z tym poszukiwani są świadkowie obu zdarzeń.

Komenda Miejska Policji w Płocku wyjaśnia okoliczności dwóch wypadków, do których doszło 20 maja i 3 czerwca. W związku z tym poszukiwani są świadkowie obu zdarzeń.

20 maja do wypadku doszło na ulicy Miodowej przy sklepie As. Około 7.35 kierowca nissana almery podczas cofania potrącił kobietę. Ofiara wypadku doznała obrażeń ciała.

3 czerwca na ulicy Kolegialnej kierowca jasnego peugeota o początkowych numerach rejestracyjnych WP... zmienił pas ruchu, nie ustępując pierwszeństwa autobusowi Komunikacji Miejskiej. Kierowca autobusu zmuszony był do gwałtownego hamowania, wskutek którego obrażeń doznał jeden z pasażerów.

Prosimy osoby posiadające jakiekolwiek informacje o tych zdarzenia o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod nr tel. 24 266 15 89; 997, lub kontakt osobisty w budynku Komendy Miejskiej Policji w Płocku ul. Słowackiego 4/1, pok. 320 – apeluje rzecznik prasowy płockiej policji Krzysztof Piasek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE