Reklama

Superniania poprowadzi warsztaty w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Superniania poprowadzi warsztaty w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jednym z elementów kampanii społecznej Aktywna Rodzina są warsztaty, które będą zorganizowane w 29 miastach. Między innymi w Płocku.

Jednym z elementów kampanii społecznej Aktywna Rodzina są warsztaty, które będą zorganizowane w 29 miastach. Między innymi w Płocku.

Kampania Aktywna Rodzina jest prowadzona pod hasłem „Relacje na medal”. Jej główny cel to uświadomienie rodzicom, jak ważne dla właściwego rozwoju dziecka jest wspólne aktywne spędzanie czasu. Szczególnie rodzinne uprawianie sportu. Honorowy patronat nad kampanią objął rzecznik praw dziecka Marek Michalak.

Jeden z najważniejszych elementów kampanii są warsztaty prowadzone przez Dorotę Zawadzką. Telewizyjna Superniania w Płocku gościć będzie 9 października o 17.30 w Kinie Helios. Będzie mówić między innymi o rozwoju społecznym i emocjonalnego małych dzieci oraz wpływu systematycznych zajęć i rodzinnej aktywności sportowej na budowanie pozytywnych relacji między rodzicami i dziećmi. Rodzice dowiedzą się również, jak szukać ciekawych propozycji oraz co zrobić, gdy nie ma oferty spełniającej ich oczekiwania. Organizatorem spotkania jest Socatots Płock

Miasta, które przyłączyły się do kampanii, to: Bydgoszcz, Elbląg, Gorzów Wlkp., Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Piastów, Płock, Poznań, Pruszków, Pruszcz Gdański, Radom, Raszyn, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Stargard Szcz., Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Żyrardów.

Aby wziąć udział w jednym ze spotkań, wystarczy zarejestrować się na stronie .

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE