Reklama

Sukces zawodowy w sieci, czyli poznaj narzędzia serwisu LinkedIn.

Opublikowano:
Autor:

Sukces zawodowy w sieci, czyli poznaj narzędzia serwisu LinkedIn. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiesz czym jest serwis LinkedIn i jak może pomóc w budowaniu kariery zawodowej? Chcesz dowiedzieć się jak stawiać pierwsze kroki w wirtualnym świecie kontaktów biznesowych, a może chciałbyś pozyskać nowych klientów czy wypromować swoją ofertę? O tym wszystkim opowie Agata Piekut - strateg komunikacji podczas webinaru organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny i Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Spotkanie on-line odbędzie się 22 września (wtorek) o godzinie 17:00 na platformie Zoom.

Wiesz czym jest serwis LinkedIn i jak może pomóc w budowaniu kariery zawodowej? Chcesz dowiedzieć się jak stawiać pierwsze kroki w wirtualnym świecie kontaktów biznesowych, a może chciałbyś pozyskać nowych klientów czy wypromować swoją ofertę? O tym wszystkim opowie Agata Piekut - strateg komunikacji podczas webinaru organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny i Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Spotkanie on-line odbędzie się 22 września (wtorek) o godzinie 17:00 na platformie Zoom.

Doceniając coraz większą rolę serwisu LinkedIn, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny organizuje warsztat on-line pt. "Personal Branding na LinkedIn". W czasie spotkania uczestnikom przekazane zostaną praktyczne wskazówki na jakich informacjach skupić się podczas wypełniania profilu, w jaki sposób budować swoją pozycję eksperta oraz jak tworzyć sieć kontaktów, również tych międzynarodowych. Czemu te informacje są ważne? Bo XXI wiek zmienia specyfikę budowania kariery zawodowej. Proces ten coraz częściej opiera się nie tylko na umiejętnościach czy kompetencjach, ale i komunikacji. A poznanie jej zasad to najkrótsza droga do lepszej pracy. (??)

XXI wiek stawia przed nami nowe wyzwania nie tylko w kwestii digitalizacji, ale też w sferze zawodowej. Dziś nie wystarczy być świetnym specjalistą. Dziś swoje umiejętności i kompetencje trzeba też umieć komunikować. Warsztat "Personal Branding na LinkedIn" jest dla nas ważny z jeszcze jednego powodu. Stanowi swego rodzaju podsumowanie, zamknięcie Programu Akceleracyjnego, pierwszej tego typu inicjatywy w naszym regionie. - powiedziała Joanna Olejnik, Prezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.

Unikalna wiedza i nowatorskie podejście do tematu budowania kariery zawodowej wymagają wyjątkowego eksperta. Właśnie dlatego do prowadzenia warsztatu "Personal Branding na LinkedIn" zaproszona została Agata Piekut - międzynarodowy strateg komunikacji. Potwierdzeniem jej kompetencji może być fakt, że w jej portfolio znajduje się współpraca z takimi instytucjami jak Światowa Organizacja Zdrowia, ONZ czy Uniwersytet Stanforda.

Okazja do uzyskania unikalnej wiedzy jest o tyle duża, że webinar będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych. 22 września – wtorek o godz. 17:00 spotkanie z Agatą Piekut odbędzie się on-line. By wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić swój udział na stronie: https://app.evenea.pl/event/webinarpersonalbranding/.

Wiedza przekazywana na naszym warsztacie ma charakter bardzo aktualny, a do tego jest unikalna. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować otwarte spotkanie, bez ograniczeń w dostępie, wykorzystując on-linową platformę. W ten sposób uczestnicy bez wychodzenia z domu będą mogli dowiedzieć się jak budować własną sieć kontaktów i profesjonalizować karierę zawodową. - powiedziała Magda Duda, Wiceprezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.

22 września 2020 roku stanie się jednak podwójnie ważną datą dla przedstawicieli Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Wraz z warsztatem zorganizowana zostanie oficjalna gala zakończenia pierwszego w regionie płockim programu akceleracyjnego. Cel nowatorskiego przedsięwzięcia był prosty. Chodziło o merytoryczne wsparcie rozwoju pomysłów biznesowych przez grupę osób z pomysłami na innowacyjne usługi. Co to były za warunki? Do dyspozycji uczestników Programu Akceleracyjnego pozostawał przede wszystkim blok szkoleniowy i warsztatowy. Nieoceniona była jednak również rola mentorek - kobiet o ugruntowanej pozycji zawodowej, które dzieliły się z uczestnikami wiedzą praktyczną dotyczącą funkcjonowania w świecie biznesu. Program Akceleracyjny Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny realizował we współpracy z Fundacją Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE