Reklama

Sukces Olgi. Dziękujemy Czytelnikom Portalu

Opublikowano:
Autor:

Sukces Olgi. Dziękujemy Czytelnikom Portalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pochodząca ze Starych Święcic Olga Fijałkowska awansowała do finału wyborów Miss Polski na Wózku. Spora w tym zasługa naszych Czytelników.

Pochodząca ze Starych Święcic Olga Fijałkowska awansowała do finału wyborów Miss Polski na Wózku. Spora w tym zasługa naszych Czytelników.

Do rywalizacji, której pierwsza część odbywała się w internecie, zgłosiły się aż 72 dziewczyny z różnych zakątków Polski. Wśród nich znalazła się przedstawicielka powiatu płockiego. Olga Fijałkowska wprawdzie studiuje obecnie w Siedlcach, ale urodziła się i wychowała w Starych Święcicach w gminie Mała Wieś.

Do finałowej dziesiątki Miss Polski na Wózku kwalifikowało się zaledwie dziesięć dziewczyn z największą liczbą głosów. Olga od początku plasowała się na ósmym-dziewiątym miejscu, dającym jej awans do finału. Niestety, tuż przed zakończeniem spadła na jedenaste miejsce. I w tym momencie do akcji wkroczyli Czytelnicy Portalu Płock.

Gdy tylko przypomnieliśmy na naszym facebookowym profilu o głosowaniu na Olgę, błyskawiznie zaczęło przybywać jej głosów. Ostatecznie, gdy wybiła północ, okazało się, że ta sympatyczna dziewczyna miała aż 9960 głosów! Dało jej to piąte miejsce. A do czwartego zabrakło jedynie pięciu „oczek”. To wielki sukces nie tylko Olgi Fijałkowskiej, ale również wszystkich lokalnych mediów, które zaangażowały się w pomoc dla tej przesympatycznej dziewczyny.

Wszystkie finalistki wezmą udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach, które odbędą się w hotelu Akor w Bydgoszczy 10-16 czerwca. A gala finałowa pierwszych wyborów Miss Polski na Wózku została zaplanowana na 4 sierpnia w muszli koncertowej w Ciechocinku.

Na temat Olgi czytaj tutaj:


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE