Reklama

Studencka Katorga rozstrzygnięta [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Studencka Katorga rozstrzygnięta [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czek na 1,5 tysiąca złotych, statuetkę, upominki od PWSZ-u oraz dyplom od RUSS wyśpiewała w tegorocznej edycji Katorgi Aleksandra Marcjańska.

Czek na 1,5 tysiąca złotych, statuetkę, upominki od PWSZ-u oraz dyplom od RUSS wyśpiewała w tegorocznej edycji Katorgi Aleksandra Marcjańska.

W koncercie finałowym Studenckiego Festiwalu Piosenki Katorga planowany był występ czworga solistów i dwóch zespołów. Niestety, z prezentacji swoich wokalnych umiejętności zrezygnował Łukasz Kołodziejski.

Ostatecznie jurorzy uznali, że pierwsze miejsce należy się Aleksadrze Marcjańskiej. Druga lokata przypadła formacji Junk, która wystąpiła w składzie Paweł Jędrzejewski (wokal), Łukasz Grochulski (gitara), Daiusz Kułak (gitara basowa) oraz Kamil Kołodziejski (perkusja).

Z trzeciej nagrody cieszyć się mogła Katarzyna Jezierska. Wyróżnienia trafiły do Sandry Chabowskiej i zespołu Katalizator w składzie Kacper Orlik (wokal), Łuksz Żółtowski (gitara, wokal), Karol Igielski (gitara, wokal), Mateusz Wiśniewski (perkusja) i Mateusz Jaraźny (gitara).

Jako gwiazdy festiwalu Samorządu Studentów PWSZ zagrały formacje Kumka Olik i Alchemist Project.

Fot. Monika AugustUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE