Reklama

Strażnicy miejscy rozmawiali z dyrektorami płockich szkół. Tematem: bezpieczeństwo

Opublikowano:
Autor:

Strażnicy miejscy rozmawiali z dyrektorami płockich szkół.  Tematem: bezpieczeństwo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rejonowi straży miejskiej zakończyli rozmowy z dyrektorami płockich szkół. Tematem rozmów były zagrożenia występujące wokół placówek. Takie spotkania przeprowadzono w 32 szkołach. Kilkunastu dyrektorów poprosiło municypalnych o pomoc.

Rejonowi straży miejskiej zakończyli rozmowy z dyrektorami płockich szkół. Tematem rozmów były zagrożenia występujące wokół placówek. Takie spotkania przeprowadzono w 32 szkołach. Kilkunastu dyrektorów poprosiło municypalnych o pomoc.

Jak podaje Straż Miejska w Płocku, o interwencję mundurowych pytało 12. dyrektorów szkół na terenie miasta. Większość zgłoszeń dotyczyła dewastacji boisk szkolnych w godzinach wieczornych przez grupy młodzieży.

- Taki problem pojawia się także w weekendy - podaje Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy płockiej straży miejskiej. - Młodzież na niektórych boiskach szkolnych pije alkohol i zaśmieca je. Trzy placówki poprosiły również o patrole podczas długich przerw lekcyjnych ze względu na młodzież palącą papierosy w rejonie szkoły - dodaje.

Dyrektorzy skarżyli się także na rodziców, którzy rano dowożąc autami dzieci do szkoły  stwarzają utrudnienie w ruchu drogowym dla innych osób.

Wszystkie prośby dyrektorów placówek oświatowych zostały już uwzględnione w planach działania funkcjonariuszy straży miejskiej na poszczególne dni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE