Reklama

Straszne rzeczy będą się działy. Uważajcie na duchy

Opublikowano:
Autor:

Straszne rzeczy będą się działy. Uważajcie na duchy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Duchy przeszłości dadzą się Wam we znaki! Będzie ciekawie, tajemniczo, a czasami nawet strasznie! - zapowiadają organizatorzy wydarzenia. Domyślacie się już o co chodzi? Oczywiście o spacer z dreszczykiem, kiedy zaczyna straszyć Biała Dama, łańcuchy brzęczą, a zjawy przemykają się po korytarzach. Przy każdej turze gromadzą komplet zainteresowanych tajemnicami, które kryją się w mroku. Wszyscy uczestnicy spaceru z duchami po średniowiecznej kolegiacie Św. Michała mają do rozwikłania Duszną Sprawę...

- Duchy przeszłości dadzą się Wam we znaki! Będzie ciekawie, tajemniczo, a czasami nawet strasznie! - zapowiadają organizatorzy wydarzenia. Domyślacie się już o co chodzi? Oczywiście o spacer z dreszczykiem, kiedy zaczyna straszyć Biała Dama, łańcuchy brzęczą, a zjawy przemykają się po korytarzach. Przy każdej turze gromadzą komplet zainteresowanych tajemnicami, które kryją się w mroku. Wszyscy uczestnicy spaceru z duchami po średniowiecznej kolegiacie Św. Michała mają do rozwikłania Duszną Sprawę...

Gotowi na spotkanie z duchami? Jeśli tak, to koniecznie zainteresujcie się wieczornym spacerem po korytarzach kolegiaty św. Michała, na który wspólnie zapraszają przewodnicy "Duces Mazovie" oraz Towarzystwo Wychowanków, Wychowawców i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. marszałka Stanisława Małachowskiego, bo wkrótce zrobi się tam całkiem tłoczno i tajemniczo. Ale spokojnie, jeśli nawet spotkacie ducha, będzie on raczej pozytywnie nastawiony względem odwiedzających. W tym roku goście mają przenieść się do czasów zaborów i strajków szkolnych.

Tak jak w poprzednich latach, wejścia tylko w zorganizowanych grupach. Liczba miejsc ograniczona. Pamiętajcie, że decyduje kolejność zapisów. Wstęp wolny. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: [email protected]l.

Harmonogram

1 grudnia, sobota - 17:00 - 19:30

2 grudnia, niedziela - 17:00 - 19:30

8 grudnia, sobota - 17:00 - 19:30

9 grudnia, niedziela - 17:00 - 19:30

Wydarzenie "Duszna sprawa" finansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Urzędu Miasta Płocka.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE