Reklama

Startuje turniej PGNiG. Emocje w piasku na najwyższym poziomie!

Opublikowano:
Autor:

Startuje turniej PGNiG. Emocje w piasku na najwyższym poziomie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ten weekend odbędzie się pod znakiem PGNiG Summer Superliga. W piątej edycji turnieju piłki ręcznej wezmą udział najlepsze drużyny z Polski. Będziemy gościć również utytułowane zespoły z Węgier, Holandii czy Anglii.

Ten weekend odbędzie się pod znakiem PGNiG Summer Superliga. W piątej edycji turnieju piłki ręcznej wezmą udział najlepsze drużyny z Polski. Będziemy gościć również utytułowane zespoły z Węgier, Holandii czy Anglii.

- Bardzo się cieszę, że już za chwilę rozpocznie się najlepszy turniej piłki plażowej, na którym mamy zaszczyt gościć zespoły z kraju i z całego świata - mówi prezydent Andrzej Nowakowski na spotkaniu poprzedzającym turniej. - Cieszę się, że możemy współpracować z organizatorami na rzecz tego wydarzenia.

To już piąta edycja turnieju w naszym mieście. W tym roku, jak zapewniają organizatorzy, w wyjątkowo silnej obsadzie. Udział biorą łącznie 24 zespoły (12 męskich i 12 żeńskich). W tym jest dziesięć drużyn spoza Polski, m. in. Węgrzy, Algierczycy, Holendrzy i Chorwaci. 

Gospodarzem jest BHT Auto Forum Petra Płock - aktualny obrońca tytułu Mistrza Polski. 

- Cieszymy się, że już po raz kolejny możemy organizować turniej w tak malowniczym miejscu – mówił Jakub Malinowski, przedstawiciel współorganizatora PGNiG Summer Superligi. -  Tym wydarzeniem możemy pochwalić się na całym świecie, turniej odbywający się w Płocku jest już bowiem dobrze znany.  W tym roku mamy naprawdę mocną obsadę, przyjechało do nas wiele zespołów nie tylko z Europy, ale i z innych kontynentów. Tu w Płocku zaczęliśmy się rozwijać i wierzymy, że dalej tak będzie. Zaczynamy o 21:00 godz. i zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Harmonogram zawodów:

Piątek:

20:30 - mecz gwiazd
21:15 - BHT Auto Forum Petra Płock vs Detono Zagrzeb

Sobota: 
9:00 – 16:00 – mecze grupowe
17:10 – 19:00 – ćwierćfinały

Niedziela: 
9:00 – 15:20 – mecze o miejsca
15:20 – finał kobiet
16:00 – finał mężczyzn

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE