Reklama

Stadion: miasto będzie wnioskowało o przesunięcie terminu

Opublikowano:
Autor:

Stadion: miasto będzie wnioskowało o przesunięcie terminu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa sprawdzanie, czy oferta firmy MIRBUD jest zgodna z Programem Funkcjonalno-Użytkowym i Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia. Miasto będzie wnioskowało do jedynego oferenta o przedłużenie terminu związania umową.

Trwa sprawdzanie, czy oferta firmy MIRBUD jest zgodna z Programem Funkcjonalno-Użytkowym i Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia. Miasto będzie wnioskowało do jedynego oferenta o przedłużenie terminu związania umową. 

14 czerwca nastąpiło otworzenie kopert z ofertami na budowę nowego stadionu Wisły Płock. A właściwie jednej koperty, bo do Ratusza wpłynęła tylko oferta firmy MIRBUD opiewająca na nieco ponad 166 mln złotych. 

[ZT]22639[/ZT]

W Ratuszu weryfikują ją od ponad dwóch miesięcy. Zapytany na komisji kultury, sportu i turystyki o postępy skarbnik przyznał, że cały czas trwa ocena oferty.

- W tym momencie albo wykluczymy ofertę albo ją przyjmiemy - mówił Wojciech Ostrowski, miejski skarbnik. - Prawdopodobnie będziemy wnioskować o wydłużenie okresu związania umową o miesiąc. Jeśli oferta będzie właściwa, na wrześniowej sesji możemy wystąpić o zaciągnięcie 40-milionowego kredytu. 

Według oceny skarbnika podpisanie umowy z wykonawcą byłoby wówczas możliwe na przełomie września i października. Pierwsze poważne prace zapewne zaczęłyby się wiosną. 

A co jeśli oferta okaże się niezgodna z wymogami zamawiającego? Procedurę przetargową trzeba będzie powtórzyć. 

[ZT]22889[/ZT]

[ZT]22644[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE