Reklama

Sprawdź objazdy autobusów w czasie robót

Opublikowano:
Autor:

Sprawdź objazdy autobusów w czasie robót - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozkopanie centrum miasta bez wątpienia oznacza jedno - korki i inne utrudnienia. Zawczasu warto więc wiedzieć, na które ulice lepiej się nie zapuszczać i gdzie nie naciąć się na nieczynny przystanek.

Rozkopanie centrum miasta bez wątpienia oznacza jedno - korki i inne utrudnienia. Zawczasu warto więc wiedzieć, na które ulice lepiej się nie zapuszczać i gdzie nie naciąć się na nieczynny przystanek.

Zaplanowane na 7 sierpnia zamknięcie ulicy Kwiatka na czas budowy ciepłociągu (zakończenie realizacji inwestycji nastąpi najprawdopodobniej we wrześniu) wiąże się z objazdami zarówno dla kierowców samochodów, jak i dla autobusów z linii: 0, 2, 7, 8, 10, 15, 19, 20, 21, N1 i N2. Wyznaczono już objazdy z ul. Bielskiej w Jachowicza, następnie w Kilińskiego i ul. Wyszogrodzką. W przeciwnym kierunku autobusy pojadą stałą trasą. Zmiany dotyczą również linii 4, 24, 33.

Jednocześnie Komunikacja Miejska przestrzega pasażerów przed kolejnymi utrudnieniami, które zaczną się od godziny 8.00 rano w najbliższy poniedziałek, 3 sierpnia i mają związek z remontem odcinka ulicy Dobrzyńskiej między rondem Grabskich na Skarpie a rondem Bronarskiego na Winiarach. Prace potrwają około miesiąca. W tym czasie nie dojedziemy do pętli autobusowej przy szpitalu na Winiarach. Komunikacja informuje, że przystanki Macieszy na ul. Medycznej, Maszewska i Zglenickiego na ul. Dobrzyńskiej w obu kierunkach będą obsługiwały autobusy z linii 18 i 38, natomiast bezpośredni dojazd do pętli przy szpitalu zapewnią autobusy linii: 0, 10, 14, 18, 22 i 23.

Z kolei autobusami linii 2, 3, 19 i 26 dojedziemy jedynie do Skarpy, dlatego warto zapoznać się jeszcze w tym tygodniu ze szczegółowymi rozkładami jazdy, aby uniknąć przykrej niespodzianki.


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE