Reklama

Sprawdź, jak możesz okiełznać kilkulatka

Opublikowano:
Autor:

Sprawdź, jak możesz okiełznać kilkulatka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rodzice, którzy chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie z niesfornymi kilkulatkami, mogą wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku oraz TOC dla edukacji Polska.

Rodzice, którzy chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie z niesfornymi kilkulatkami, mogą wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku oraz TOC dla edukacji Polska.

Warsztaty dla rodziców małych dzieci „Jak skutecznie rozwiązywać konflikty z dziećmi z wykorzystaniem narzędzi TOC?” poprowadzi Aleksandra Banach-Kaźmierczak, trenerka projektu edukacyjnego „Myślę – Rozumiem – Wiem. Zastosowanie technik TOC w uczeniu się”. Wstęp na półtoragodzine warsztaty jest bezpłatny. Zapisać się na nie można do 30 maja 2013 r. pod adresem e-mail: malgorzata.gasik@mscdn.edu.pl lub pod telefonem nr 24 366 53 66 wew. 114.

Warsztaty odbędą się 5 czerwca o 16.30 w przedszkolu nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość poznania i praktycznego zastosowania narzędzi TOC („chmurki” i „gałęzi logicznej”) w komunikacji między dziećmi i rodzicami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE