Reklama

Sprawdź, gdzie dziś będą łatać dziury

Opublikowano:
Autor:

Sprawdź, gdzie dziś będą łatać dziury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zima na razie odpuściła, więc drogowcy wrócili do bieżących robót. Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Zima na razie odpuściła, więc drogowcy wrócili do bieżących robót. Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Ekipy zajmujące się bieżącą naprawą ubytków w jezdni, które jak grzyby po deszczu wyskoczyły na drogach, gdy rozpuścił się lód i śnieg, spotkamy na ulicach Łukasiewicza, Góry, Łąckiej i Ciechomickiej. Ale można się spodziewać, że po zimie to tylko kropla w morzu potrzeb - drogowcy łatają dziury w jednym miejscu ulicy, a w tym samym czasie po drugiej stronie rozpuszczające się błoto odkrywa kolejne.

Trzeba uważać również na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym od piątku znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, dziś, w poniedziałek, strażnicy z fotoradarem ustawią się na ulicach:

- Żyzna,

- Góry,

- Szpitalna,

- Słoneczna.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE