Reklama

Spotkanie z gwiazdami w Płocku już w najbliższą sobotę

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie z gwiazdami w Płocku już w najbliższą sobotę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aktorzy, reżyser, scenarzysta, producent oraz twórca muzyki do polskiej komedii "Atak paniki" spotkają się w weekend z płockimi kinomanami. Będzie okazja do zadawania pytań i zebrania autografów.

Aktorzy, reżyser, scenarzysta, producent oraz twórca muzyki do polskiej komedii "Atak paniki" spotkają się w weekend z płockimi kinomanami. Będzie okazja do zadawania pytań i zebrania autografów. 

Wydarzenie obejmuje powitanie zaproszonych gości, projekcję komedii, a po wspólnym obejrzeniu najnowszej produkcji Pawła Maślony uczestnicy spotkania zostaną zaproszeni do rozmowy z gwiazdami filmu. Spotkanie poprowadzą Przemysław i Łukasz Jarzyńscy z Teatru Form Wielu. Wśród gwiazd zobaczymy m.in. reżysera Pawła Maślona, producenta Jana Kwiecińskiego, a także aktorów Aleksandrę Pisulę i Bartłomieja Kotschedoffa oraz twórcę muzyki Radzimira Dębskiego. 


- "Atak Paniki" to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie - czytamy na stronie www.novekino.pl - Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Spotkanie z gwiazdami polskiego kina odbędzie się w w sobotę o godz. 17.30 w kinie Przedwiośnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE