Reklama

Spotkanie kierowników i koordynatorów z całego Orlenu [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie kierowników i koordynatorów z całego Orlenu [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku lat kierownicy i koordynatorzy projektów w grupie kapitałowej Orlen spotykają się w jednym miejscu. W tym roku dyskutowali o innowacjach, tworzących wartość koncernu.

Od kilku lat kierownicy i koordynatorzy projektów w grupie kapitałowej Orlen spotykają się w jednym miejscu. W tym roku dyskutowali o innowacjach, tworzących wartość koncernu. 

Organizatorzy przygotowali warsztaty, dotyczących m.in. ulepszania siebie czy sztuki innowacyjnego myślenia. Rozstrzygnięto też konkurs na projekt roku. W kategorii "budowa wartości" zwyciężyli Ryan Schnurer i David McDougall z Orlen Upstream Canada za projekt budowy instalacji do przetwarzania gazu w Kanadzie. W kategorii "ludzie" wygrał Jakub Pamuła z Orlenu za projekt zagospodarowania ciepła niskotemperaturowego w konkursie crowdsourcingowym, a w kategorii "siła finansowa" Czech Ondrej Janu, za kartą przedpłaconą. Nagroda trafiła też do Agnieszki Bobrukiewicz z Unipetrolu za wdrożenie nowych paliw Effecta w sieci Benzina w Czechach. 

W najnowszym materiale Studio Grupa Orlen mowa także o jubileuszu Klubu Honorowych Dawców Krwi, proekologicznej akcji w gminie Jedlicze, czy stypendiach dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Są także zapowiedzi m.in. Ogrodów Światła czy najbliższego meczu piłkarzy Wisły Płock. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

[YT]https://youtu.be/_Nb-bGOKk3E[/YT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE