Reklama

Spore wyróżnienie. Płocczanie pojechali do Kalifornii

Opublikowano:
Autor:

Spore wyróżnienie. Płocczanie pojechali do Kalifornii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocczanie śpiewający w chórze Vox Singers i kwartecie Positive Vibrations pojechali do Monterey niedaleko San Francisco. W Kalifornii zmierzą się z najlepszymi w jednym z najbardziej prestiżowych amerykańskich konkursów chóralnych "Golden State Choral Trophy".

Płocczanie śpiewający w chórze Vox Singers i kwartecie Positive Vibrations pojechali do Monterey niedaleko San Francisco. W Kalifornii zmierzą się z najlepszymi w  jednym z najbardziej prestiżowych amerykańskich konkursów chóralnych "Golden State Choral Trophy".

O wyjeździe płockich chórzystów do ojczyzny rock'n'rolla na festiwal, który odbędzie się w dniach 20-24 listopada, poinformował ich opiekun Robert Majewski. - Tak wielkie wyróżnienie spotkało nas po raz pierwszy - cieszą się chórzyści. 

Vox Singers i Positive Vibrations zaśpiewają w kategoriach pop i jazz. Zmierzą się z chórami amerykańskimi i tymi, które przyjadą do Monterey z całego świata. Oba składy otrzymały również zaproszenie do zaśpiewania w trakcie ceremonii otwarcia, a także do udziału w wielu innych koncertach.

- Ciekawie zapowiada się też inna impreza, w której mamy ochotę uczestniczyć - zapowiadają płocczanie. -  W Czarny Piątek, 25 listopada, na monterejskim Cannery Row rozbłyśnie pierwsza bożonarodzeniowa choinka. Mamy nadzieję zaśpiewać tam kilka polskich kolęd, i tym samym otworzyć świąteczny sezon - tym razem nad Pacyfikiem.

Na pewno płocczanie chętnie zamienili zimny listopad na cieplejszą aurę.  - Kalifornia jest też jednym z najgorętszych miejsc na ziemi. Grunt w letnie dni nagrzewa się często do około 100 °C, co sprawia że można na nim np. smażyć jajka. Na szczęście płockie chóry trafią do Kalifornii w okresie ichniego babiego lata - opowiada. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE