Reklama

Spółka miejska ma nowego wiceprezesa zarządu

Opublikowano:
Autor:

Spółka miejska ma nowego wiceprezesa zarządu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Miejskim Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej - TBS jest nowy wiceprezes.

W Miejskim Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej - TBS jest nowy wiceprezes. 

Przypomnijmy: Roszady w spółce zaczęły się, gdy ze stanowiskiem prezeski pożegnała się Wioletta Magin. Jej miejsce zajął Arkadiusz Kochanowicz, który wcześniej był wiceprezesem zarządu. Z kolei na jego miejsce przyszedł Kamil Rybacki, dotychczasowy wiceszef innej miejskiej spółki - Inwestycji Miejskich. 

Jednak nie zagrzał on długo miejsca w fotelu wiceprezesa - po krótkim okresie urzędowania w MZGM-TBS zrezygnował z tej funkcji.

[ZT]12233[/ZT]

Stanowisko było wolne aż do teraz. W ub. tygodniu rada nadzorcza spółki powołała na wiceprezesa zarządu nową osobę. Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej spółki (Ratusz swoim zwyczajem poza BIP-em nie informuje o zmianach personalnych w spółkach), jest nią Piotr Chała.

Nowy wiceszef MZGM-TBS ma 62 lata, skończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, a także studia podyplomowe na Wydziale Organizacji i Zarządzania i studia menedżerskie (oba kierunki na Uniwersytecie Warszawskim).Przez wiele lat był dyrektorem płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy, a także prezesem i dyrektorem naczelnym firmy Drobinex Pietrzak Holding, producenta konstrukcji stalowych. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE