Reklama

Spokojnie w powiatach, osiem zakażeń w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Spokojnie w powiatach, osiem zakażeń w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z danych sanepidu wynika, że w ciągu ostatnich 48 godzin nie zanotowano nowych przypadków zakażenia COVID-19 w powiatach sierpeckim i gostynińskim. Natomiast sanepid z Płocka odnotował osiem takich przypadków w mieście i powiecie.

Z danych sanepidu wynika, że w ciągu ostatnich 48 godzin nie zanotowano nowych przypadków zakażenia COVID-19 w powiatach sierpeckim i gostynińskim. Natomiast sanepid z Płocka odnotował osiem takich przypadków w mieście i powiecie.

Z komunikatów Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Płocku wynika, że w ciągu ostatnich 48 godzin liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim wzrosła o osiem (w sumie 165). Hospitalizowano dwie osoby.

W powiecie gostynińskim kwarantanną objęto kolejne 34 osoby, wyzdrowiała jedna, nie było nowych przypadków koronawirusa. Od początku pandemii sanepid potwierdził tam 128 przypadków.

Natomiast w powiecie sierpeckim (w sumie 69 przypadków) nie odnotowano nowych zakażeń, kolejna osoba została objęta kwarantanną. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE