Reklama

Spalone audi. To było podpalenie?

Opublikowano:
Autor:

Spalone audi. To było podpalenie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z niedzieli na poniedziałek paliło się audi zaparkowane na Podolszycach Północ. Policjanci nie wykluczają, że doszło do celowego podpalenia.

W nocy z niedzieli na poniedziałek paliło się audi zaparkowane na Podolszycach Północ. Policjanci nie wykluczają, że doszło do celowego podpalenia.

O spalonym wewnątrz samochodzie zaparkowanym przy Armii Krajowej w okolicy Zbożowej powiadomił nas czytelnik. Rzecznik płockiej straży pożarnej Edward Mysera potwierdza, że strażacy gasili w nocy pożar na Podolszycach. - Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż przed 1 w nocy w poniedziałek - podaje Edward Mysera.

Jak potwierdza Jarosław Ostrowski z płockiej policji, audi A8 prawdopodobnie zostało celowo podpalone. Na tym etapie policja nie podaje więcej szczegółów.  - W tej chwili trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia i badanie śladów - mówi policjant.

Policjanci mieli pracowity weekend - poza tym zdarzeniem otrzymali aż 275 interwencji. Część dotyczyła zdarzeń drogowych. Oprócz wypadku w Brzechowie, o którym pisaliśmy w piątek rano, odnotowano aż 17 kolizji (15 w Płocku i dwie w powiecie). Zatrzymano ośmiu nietrzeźwych kierowców.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE