Reklama

Śmierć kobiety w bloku przy Bartniczej

Opublikowano:
Autor:

Śmierć kobiety w bloku przy Bartniczej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę policjanci pod nadzorem prokuratora badali sprawę śmierci kobiety, do której doszło w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Bartniczej w Płocku.

W środę policjanci pod nadzorem prokuratora badali sprawę śmierci kobiety, do której doszło w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Bartniczej w Płocku.

Z informacji o śmierci kobiety, którą przekazał nam czytelnik, wynikało, że mieszkańcy mają wątpliwości, czy w tym przypadku mieliśmy do czynienia z naturalną śmiercią.

Jednak rzecznik płockiej policji potwierdza jedynie, że w środę ok. 11.30 policjanci otrzymali zgłoszenie od ratowników z karetki pogotowia o zgonie 57-letniej kobiety w mieszkaniu przy Bartniczej i pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora.

- Jednak wstępne ustalenia policjantów nie wskazują, by do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie, nie mamy żadnych podstaw, by tak sądzić - informuje Krzysztof Piasek.

Dlaczego zatem do mieszkania wezwano policję? - Kobieta zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach, dlatego zgodnie z procedurami zostaliśmy powiadomieni o tym fakcie przez załogę karetki pogotowia, a my z kolei poinformowaliśmy prokuraturę, która każdorazowo podejmuje decyzję o dalszym biegu postępowania  - wyjaśnia rzecznik policji. - W tym wypadku ciało zostało zabezpieczone w prosektorium, przyczyny śmierci wykaże sekcja zwłok.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE