Reklama

Śmierć 47-latka. Zatrzymano pięć osób

Opublikowano:
Autor:

Śmierć 47-latka. Zatrzymano pięć osób - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zatrzymała pięć osób w związku ze sprawą zwłok 47-latka odnalezionych w nocy z niedzieli na poniedziałek we wsi Nowe Proboszczewice. Wstępnie mówi się o pobiciu jako przyczynie śmierci mężczyzny.

Policja zatrzymała pięć osób w związku ze sprawą zwłok 47-latka odnalezionych w nocy z niedzieli na poniedziałek we wsi Nowe Proboszczewice. Wstępnie mówi się o pobiciu jako przyczynie śmierci mężczyzny.

Jak już pisaliśmy, do tragedii doszło w Nowym Proboszczewicach w gminie Stara Biała,  ale zarówno prokuratura, jak i policja na razie oszczędnie informują o całej sprawie.  Wiadomo, że ciało 47-letniego mieszkańca tej gminy Stara Biała odnalazł w nocy  jego syn, zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością ojca. Denat leżał przy bocznej drodze obok samochodu nieopodal żwirowni. Na miejsce wezwano  policję . Na ciele mężczyzny widniały wyraźne obrażenia,  dlatego prokuratura nie wyklucza udziału osób trzecich w śmierci 47-latka. Wstępnie przyjęto wstępną kwalifikację czynu jako pobicie ze skutkiem  śmiertelnym.

Jak dowiedzieliśmy się dziś od rzeczniczki prokuratury Iwony Śmigielskiej-Kowalskiej,  dotychczas w w związku z tą sprawą zatrzymano pięć osób. Wszyscy zostaną jeszcze dziś doprowadzeni do prokuratury i  przesłuchani. Do tego czasu prokuratura nie podaje więcej szczegółów dotyczących tej sprawy i zatrzymanych.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE