Reklama

Służył wiernie do ostatnich dni

Opublikowano:
Autor:

Służył wiernie do ostatnich dni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy odchodzi pies, umiera cząstka przewodnika... Dziewięcioletni Harys wyróżniał się znakomitym węchem, brał udział w tropieniu śladów za sprawcami przestępstw i osobami zaginionymi.

Kiedy odchodzi pies, umiera cząstka przewodnika... Dziewięcioletni Harys wyróżniał się znakomitym węchem, brał udział w tropieniu śladów za sprawcami przestępstw i osobami zaginionymi.

Do końca swych dni owczarek niemiecki służył wiernie w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, był partnerem i najlepszym przyjacielem mł. asp. Radosława Sworobowicza. Przewodnik nazywał go Zdzisiem.

- Harys wielokrotnie służył w trakcie zgromadzeń i imprez masowych do utrzymania bądź przywrócenia porządku publicznego, w ramach interwencji, zatrzymywania, pilnowania i konwojowania - wyliczają policjanci.

Owczarek odszedł na zawsze za Tęczowy Most, wzbudzając żal funkcjonariuszy. 

- Powszechnie uważa się, że za Tęczowym Mostem następuje spotkanie opiekuna z ukochanym zwierzęciem, stamtąd razem udają się do nieba - dodają policjanci. - Przewodnikowi współczujemy z całego serca. A żaden pies na świecie nie odchodzi całkiem, gdy z człowiekiem wymienią się duszy kawałkiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE