Reklama

SLD zaprasza na piknik z pomidorówką

Opublikowano:
Autor:

SLD zaprasza na piknik z pomidorówką - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku płocki Sojusz Lewicy Demokratycznej organizuje obchody z okazji Święta Pracy. Tym razem wszystko rozpocznie się przy pomniku Władysława Broniewskiego, tyle że później niż zwykle. - Będzie także pochód, orkiestra dęta i czas na mniej poważne tematy – zapowiada przewodnicząca płockich struktur Sojuszu, Litosława Koper.

Jak co roku płocki Sojusz Lewicy Demokratycznej organizuje obchody z okazji Święta Pracy. Tym razem wszystko rozpocznie się przy pomniku Władysława Broniewskiego, tyle że później niż zwykle. - Będzie także pochód, orkiestra dęta i czas na mniej poważne tematy – zapowiada przewodnicząca płockich struktur Sojuszu, Litosława Koper.

We wtorek o planach na tegoroczne Święto Pracy opowiadała na Starym Rynku przewodnicząca płockiego SLD, Litosława Koper, która już dziś trzyma kciuki za ładną pogodę w najbliższą niedzielę.

- Zaczynamy o godzinie 16.30 przy pomniku Władysława Broniewskiego, po wiecu złożymy kwiaty przy Płycie Nieznanego Żołnierza i pod tablicą zmarłej posłanki Jolanty Szymanek-Deresz – przedstawiała schemat części oficjalnej uroczystości. Dalej, już w luźniejszej atmosferze, wszyscy przejdą wraz z orkiestrą dętą na starówkę, gdzie odbędzie się piknik rodzinny dla mieszkańców Płocka. - Będą animacje dla dzieci, zagra zespół Rockers, skosztujemy pomidorówki z ryżem. Oczywiście także i tu możemy dalej rozmawiać o prawach pracowniczych – dodawała dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE