Reklama

Skrzyżowanie na Podolszycach zamknięte

Opublikowano:
Autor:

Skrzyżowanie na Podolszycach zamknięte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend zaplanowano asfaltowanie nowego ronda, które powstaje na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Czwartaków, przy Auchan. Skrzyżowanie będzie zamknięte do niedzieli wieczorem.

W weekend zaplanowano asfaltowanie nowego ronda, które powstaje na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Czwartaków, przy Auchan. Skrzyżowanie będzie zamknięte do niedzieli wieczorem.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, asfaltowanie nowo wybudowanego ronda przy Auchan i niedaleko banku na Podolszycach Południe rozpocznie się o 7.00 rano w sobotę i potrwa do wieczora w niedzielę. Przez ten czas skrzyżowanie będzie całkiem zamknięte dla ruchu., będą obowiązywały objazdy. 0 W związku z pracami w tym rejonie komunikacja samochodowa w obu kierunkach w rejonie ul. Czwartaków i Al. Jana Pawła II będzie możliwa wyłącznie od strony ronda przy galerii Wisła - zapowiada Konrad Kozłowski.

Utrudnień nie unikną też pasażerowie czerwoniaków. Jak informuje Anna Kicińska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, autobusy linii 2, 3, 12, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 33 i N1 zostaną skierowane na trasy objazdowe. W czasie objazdu przystanki Czwartaków i Skotnickiego nie będą obsługiwane. - Uwaga – autobusy linii 20, 22, 26, 33 i N1 z przystanków Św. Wojciecha, Wiśniewskiego i Podolszyce w stronę centrum odjeżdżać będą z przystanków po drugiej stronie ulicy ok. 1-2 min. wcześniej! - zapowiada Anna Kicińska.

Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Czwartaków.

Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w obydwu kierunkach nie wjadą w al. Jana Pawła II.

Autobusy linii 20, 26 i N1:
• w drodze z Winiar lub Kostrogaju ominą przystanki Czwartaków i Skotnickiego – od przystanku Sikorskiego przejadą przez przystanki Podolszyce i Wiśniewskiego do przystanku Św. Wojciecha, gdzie zakończą trasę (wybrane kursy linii N1 dalej do Borowiczek);
• w stronę Winiar lub Kostrogaju wyjadą z przystanku Św. Wojciecha i przejadą przez przystanki Wiśniewskiego i Podolszyce do przystanku Sikorskiego, na którym powrócą na stałą trasę. Uwaga – z przystanków Św. Wojciecha i Wiśniewskiego autobusy linii 20 i 26 odjeżdżać będą ok. 1-2 min. wcześniej w stosunku do normalnego rozkładu jazdy.

Autobusy linii 22 i 33:
• w drodze z Winiar lub Orlenu ominą przystanek Skotnickiego – od przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przed skrzyżowaniem z al. Jana Pawła II) przejadą bezpośrednio na przystanek Podolszyce, a dalej do przystanków Wiśniewskiego i Św. Wojciecha, gdzie zakończą trasę;
• w stronę Winiar lub Orlenu wyjadą z przystanku Św. Wojciecha i przejadą przez przystanki Wiśniewskiego i Podolszyce do przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przy Lidlu), na którym powrócą na stałą trasę. Uwaga – z przystanków Św. Wojciecha i Wiśniewskiego autobusy linii 22 i 33 odjeżdżać będą ok. 1-2 min. wcześniej w stosunku do normalnego rozkładu jazdy.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
• Czwartaków, Skotnickiego – bez obsługi;
• Podolszyce, Wiśniewskiego, Św. Wojciecha – autobusy linii 20, 22, 26, 33 i N1 w stronę centrum odjeżdżać będą z przystanku po drugiej stronie ulicy (na pętli Podolszyce z przystanku początkowego linii 19, 35 itd.).

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE