Reklama

Skorzystaj z szansy i zaprezentuj swoją działalność podczas Audioriver

Opublikowano:
Autor:

Skorzystaj z szansy i zaprezentuj swoją działalność podczas Audioriver - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poszukiwani są artystów, performerzy, ludzie kreatywni, z pasją i pomysłami, studenci uczelni plastycznych - wszyscy, którzy chcą się czymś interesującym podzielić z festiwalowiczami podczas 15. edycji Audioriver. Festiwal, jak co roku, rozgości się w Płocku. Tym razem w dniach 24-26 lipca.

Poszukiwani są artystów, performerzy, ludzie kreatywni, z pasją i pomysłami, studenci uczelni plastycznych - wszyscy, którzy chcą się czymś interesującym podzielić z festiwalowiczami podczas 15. edycji Audioriver. Festiwal, jak co roku, rozgości się w Płocku. Tym razem w dniach 24-26 lipca.

Audioriver znów zaczerpnie ze świata muzyki elektronicznej i elektronicznej. Wśród tegorocznych wykonawców są: Gorgon City, Orbital i ZHU. Impreza, która stale wzbogaca infrastrukturę, to nie tylko koncerty, lecz szereg wydarzeń towarzyszących, dodatkowych aktywności. Festiwalowicze z jednej strony poddają się muzycznej zabawie, zaś z drugiej mają możliwość uczestnictwa w panelach dyskusyjnych, warsztatach czy targach muzycznych. Organizatorzy Audioriver właśnie rozpoczęli nabór do tegorocznej dziennej części wydarzenia, która jest świetną okazją, aby zaprezentować swoją działalność przed wielotysięczną publicznością.

– Audioriver to festiwal wielowymiarowy, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą pokazać światu swoje pomysły, reprezentują ciekawe lub ważne inicjatywy albo posiadają zdolności artystyczne i chcą je wykorzystać przy organizacji naszego jubileuszu. Tworzysz instalacje? Prowadzisz ciekawy warsztat? Reprezentujesz organizację pozarządową? A może jesteś autorem/autorką interesującej wystawy? Chętnie połączymy siły i być może pomożemy w rozwinięciu waszych projektów i talentów. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły! Nawet te najbardziej szalone i nietypowe – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu Audioriver.

Do współpracy z festiwalem mogą zgłosić się stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, kluby, wytwórnie, artyści wszystkich dziedzin sztuki, performerzy, studenci uczelni plastycznych czy osoby, które chcą po prostu wykazać się swoją kreatywnością lub mają pomysł na ciekawą aktywność.

Wszyscy zainteresowani współpracą z Audioriver mogą wysyłać zgłoszenia na adres sobotka@audioriver.pl. W wiadomości należy napisać kilka słów o sobie, swoich realizacjach i przede wszystkim opisać proponowany projekt, który byłby częścią 15. edycji Audioriver.

Artyści ogłoszeni do tej pory: Artbat, BICEP live, Bryan Gee ft. **MC Felon, Catz 'n Dogz, Dr. Rubinstein, Fred V, Gorgon City, Joyhauser, Kas:st live, Lane 8, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, The High Contrast Band, Viper Diva (Shlømo & Hadone) live, VTSS, Zardonic & Fickle6 present Takeover oraz ZHU.

Wejściówki na festiwal można zdobyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl: https://bit.ly/2faykc5 oraz w wybranych punktach stacjonarnych w całej Polsce: https://bit.ly/2M35rNA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE