Reklama

Skorzystaj z profesjonalnej oferty firmy Amrol!

Opublikowano:
Autor:

Skorzystaj z profesjonalnej oferty firmy Amrol! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciągniki, kombajny, maszyny renomowanych firm, a także części zamienne oraz oleje i smary - to wszystko klienci znajdą w ofercie firmy Amrol. - Konkurencyjne ceny i bezkonkurencyjny serwis to jeden z naszych atutów - przekonują właściciele firmy.

Ciągniki, kombajny, maszyny renomowanych firm, a także części zamienne oraz oleje i smary - to wszystko klienci znajdą w ofercie firmy Amrol. - Konkurencyjne ceny i bezkonkurencyjny serwis to jeden z naszych atutów - przekonują właściciele firmy.

Firma Amrol, z siedzibą w Lipnicy, działa od 2008 roku na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego części województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. 

Z sukcesami realizujemy działalność opartą na sprzedaży i serwisie maszyn rolniczych. Zróżnicowany park technologiczny oferuje bardzo szeroką gamę maszyn rolniczych, a kilkuletnia praktyka w branży rolniczej pozwoliła nam dostosować ofertę sprzedaży do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.  

Polskie rolnictwo posiada własny, niepowtarzalny charakter dlatego firma Amrol to przede wszystkim nowoczesny sprzęt rolniczy: ciągniki, kombajny, prasy, opryskiwacze, nowoczesne rozwiązania rolnictwa precyzyjnego oraz maszyny towarzyszące renomowanych marek, a także części , serwis oraz oleje i smary. W naszej ofercie znajdują się produkty takich uznanych marek jak: John Deere, Merlo, Kuhn, Bednar, Mataltech, Samasz, Rolmako i Wielton.

Nasza firma prowadzi również działania w myśl rolnictwa precyzyjnego poprzez ciągłe doskonalenie parku technologicznego. Gospodarstwa wspierane komputerowo zyskują szereg możliwości rozwoju, które pozwalają osiągnąć maksymalny zysk przy oszczędności paliwa, czasu i roboczogodzin.

Ważną częścią oferty firmy Amrol jest także sprzedaż części zamiennych. Sklepy, zlokalizowane w siedzibie naszej firmy, a także w oddziałach oferują szeroki wachlarz części zamiennych do takich maszyn, jak: ciągniki, kombajny i inne maszyny rolnicze oraz  materiałów do pakowania plonów rolnych . Dodatkowo posiadamy doposażenie związane z serwisowaniem maszyn, takie jak: oleje i smary, akcesoria, kombinezony, odzież ochronną, modele maszyn, narzędzia warsztatowe. Właściwy dobór części najwyższej jakości gwarantuje wydłużenie żywotności maszyn i przyczynia się do szybkiego i sprawnego usuwania awarii. 

- Części klienci mogą nabyć w jednej z trzech oddziałów: Lipnica - centrala, Jądrowice i Drobin. Istnieje możliwość dowiezienia we wskazane miejsce niezbędnych części poprzez naszych mobilnych sprzedawców. U nas otrzymasz nie tylko części do maszyn John Deere, Merlo czy Kuhn, ale również do każdej innej używanej przez ciebie maszyny - mówią właściciele firmy

Firma Amrol to także serwis sprzętu rolniczego. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne, które pozwala w pełni zadbać o klienta pod kątem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wykwalifikowana kadra i kompleksowo zorganizowany serwis dają pewność, że świadczone przez nas usługi są na jak najwyższym poziomie. Wysoka jakość, terminowość i profesjonalizm są wyznacznikami naszego sukcesu. Opracowanie własnych standardów obsługi klienta, a także cykliczne szkolenia są gwarantem ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Proporcjonalne rozmieszczenie punktów serwisowych na terenie naszego działania zapewnia łatwy dostęp do serwisu naszym klientom.  

Nasz zespół serwisowy to dziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników zarządzanych przez czteroosobowy zespół specjalistów i szefów serwisu w poszczególnych oddziałach.

Nasz serwis to także w pełni przystosowane, do obsługi maszyn rolniczych, trzy hale serwisowe w każdym z naszych punktów. W każdej hali istnieje możliwość jednoczesnej obsługi czterech maszyn. Naszym serwisem dzięki sześciu autom serwisowym oferujemy również obsługę maszyn u klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie https://amrol.jd-dealer.pl oraz www.amrol.pl lub bezpośrednio w naszych placówkach.

?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE