Reklama

Silne wichury! IMGW wydało ostrzeżenia

Opublikowano:
Autor:

Silne wichury! IMGW wydało ostrzeżenia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Według synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej najsilniejszy wiatr może wystąpić w poniedziałek wieczorem.

Według synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej najsilniejszy wiatr może wystąpić w poniedziałek wieczorem. Miejcie to na uwadze, zabezpieczcie rzeczy w ogrodzie lub na balkonie.

Synoptycy IMGW-PIB w Warszawie przewidują w poniedziałek, 30 września w godz. 12.00-23.00 wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 100 km/h, z kierunków zachodnich. Wydane ostrzeżenie dotyczy zarówno miasta Płocka, jak i powiatu płockiego.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 90 proc.

Ostrzeżenie 2 stopnia odnosi się do przewidywanych przez synoptyków niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE