Reklama

Seniorze, bądź świadomym konsumentem – poznaj swoje prawa!

Opublikowano:
Autor:

Seniorze, bądź świadomym konsumentem – poznaj swoje prawa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15 marca przypada Światowy Dzień Konsumenta, z tej okazji Miejski Rzecznik Konsumentów w Płocku organizuje spotkania adresowane do seniorów.

15 marca przypada Światowy Dzień Konsumenta, z tej okazji Miejski Rzecznik Konsumentów w Płocku organizuje spotkania adresowane do seniorów.

- Spotkanie połączone z wykładem dedykowane jest konsumentom w wieku 60 plus, z uwagi na częste przypadki niedozwolonych praktyk rynkowych stosowanych wobec seniorów podczas zawierania różnego rodzaju umów – informuje Izabela Prądzyńska, miejski rzecznik konsumentów.

Spotkania będą odbywać się pod hasłem: Seniorze, bądź świadomym konsumentem – poznaj swoje prawa.

Pierwsze spotkanie zaplanowano w czwartek 1 marca 2018 r. w Centrum Aktywności Seniora, przy ul. Otolińskiej 6, dla osób korzystających z usług Centrum.

Kolejne spotkania będą organizowane w porozumieniu ze stowarzyszeniami zrzeszającymi seniorów. Organizacje zainteresowane organizacją takie spotkania proszone są o kontakt z Biurem Miejskiego Rzecznika Konsumentów – Urząd Miasta Płocka, al. Piłsudskiego 6, II piętro, pok. 212, tel. 24 367 17 66.

Wykład, który poprowadzi Izabela Prądzyńska, miejski rzecznik konsumentów, obejmie zagadnienia z zakresu ochrony praw i interesów konsumentów w odniesieniu do umów zawieranych na odległość i poza lokalem, np. umowa na odległość. Seniorzy dowiedzą się, jak zawrzeć umowę, na jakie warunki zwrócić uwagę, jakich formalności musi dopełnić przedsiębiorca, a jakich konsument, aby umowa była skuteczna, jak skutecznie od umowy odstąpić.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE