Reklama

Ścieżka rowerowa połączy kolejne dzielnice. Dwumiesięczne utrudnia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Ścieżka rowerowa połączy kolejne dzielnice. Dwumiesięczne utrudnia w ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez najbliższe dwa miesiące fragment ul. Grabówka będzie zamknięty dla ruchu. Powstanie m.in. pierwsza w Płocku kładka rowerowa nad Rosicą.

Przez najbliższe dwa miesiące fragment ul. Grabówka będzie zamknięty dla ruchu. Powstanie m.in. pierwsza w Płocku kładka rowerowa nad Rosicą. 

Do końca roku zamknięty ma być ok. 500-metrowy odcinek ul. Grabówka od skrzyżowania z ul. ks. Niedzieleka do skrzyżowania z ul. Gościniec. Oba skrzyżowania są jednak przejezdne. Kierowcy mogą więc dość łatwo objechać remontowany odcinek. 

- Budujemy drogę rowerową, która połączy Cholerkę z Borowiczkami ulicą Grabówka i dalej ulicą Korczaka. Do końca roku wybudowany będzie odcinek od skrzyżowania z ul. ks. Niedzielaka do skrzyżowania z ul. Zarzeczną - mówi Konrad Kozłowski z zespołu prasowego ratusza. - Wybudowana będzie także pierwsza w Płocku kładka rowerowa. Część chodnika na odcinku między ulicami Rzeczną a Korczaka zostanie przebudowana na ścieżkę rowerową. 

Jednym z elementów jest też budowa kanalizacji deszczowej, a także remont nawierzchni. 

Na czas prac zajdą niewielkie zmiany w kursowaniu linii nr 4 i 14.  Więcej informacji można znaleźć na stronie przewoźnika.

Firma Waskop prace zaczęła 5 listopada. Całkowity koszt inwestycji to blisko 4,4 mln złotych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE