Reklama

Samoloty nad Płockiem - Szykuje się dobre widowisko!

Opublikowano:
Autor:

Samoloty nad Płockiem - Szykuje się dobre widowisko! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aeroklub zaprasza płocczan na kolejną imprezę o rodzinnym charakterze, w której ma nie zabraknąć sportowych emocji i licznych niespodzianek. Na płockie lotnisko przybędzie, jak liczą organizatorzy, kilkadziesiąt jednostek latających!

Aeroklub zaprasza płocczan na kolejną imprezę o rodzinnym charakterze, w której ma nie zabraknąć sportowych emocji i licznych niespodzianek. Na płockie lotnisko przybędzie, jak liczą organizatorzy, kilkadziesiąt jednostek latających!

Zlot Samolotowy odbędzie się w niedzielę, 12 sierpnia, w godzinach 11:00-17:00.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli porozmawiać z pilotami, obejrzeć treningi akrobacyjne na samolotach ZLIN 526F i Carbon Cub oraz na motoparalotni w wykonaniu aktualnego Mistrza Świata Wojtek Bógdał. W powietrzu zaprezentowany zostanie pokaz poprowadzony przez uczestników Zlotu - będą wykonywać niskie przeloty nad płytą lotniska.

Grupa SkyMagic wykona skoki spadochronowe. Ponadto organizatorzy negocjują jeszcze przybycie zabytkowych samolotów oraz innych rzadko spotykanych statków powietrznych . Dla zainteresowanych szkoleniem lotniczym zostaną zorganizowane loty zapoznawcze nad miastem, które cieszyły się dużą popularnością podczas ostatniej imprezy.

Na płycie lotniska prezentować się będą sekcje Aeroklubu wraz ze swoim sprzętem oraz zaprzyjaźnione kluby, stowarzyszenia i sponsorzy, dostępna będzie m.in. strzelnica pneumatyczna, pojawią się również pojazdy militarne Stowarzyszenia „Wisła”.

Organizatorzy zachęcają do przybycia na lotnisko wraz z dziećmi, dla których oprócz darmowych atrakcji zostanie przygotowana specjalna "strefa piknikowa”, gdzie będzie można przynieść i rozłożyć własne koce, jedzenie i skorzystać z zabaw na świeżym powietrzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE