Reklama

Samochód Google ponownie w Płocku

Opublikowano: czw, 20 cze 2013 18:08
Autor:

Samochód Google ponownie w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, samochód Google Street View wrócił na płockie ulice, by uaktualnić to, co się na nich pozmieniało.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, samochód Google Street View wrócił na płockie ulice, by uaktualnić to, co się na nich pozmieniało.

Jak już pisaliśmy, Street View to niesamowity projekt realizowany na bazie googlowskich map, który umożliwia przemieszczanie się wirtualnego przechodnia po ulicach i wyświetlanie panoramicznych widoków wybranych części miasta. Po Polsce samochody Google Street View jeździły w ubiegłym roku, dzięki czemu możemy zwiedzać również polskie miasta, w tym także Płock. Zdjęcia naszego miasta zostały zrobione w maju 2012 r., ale wirtualne spacery były możliwe dopiero rok później, w kwietniu tego roku. Teraz, zgodnie z zapowiedziami, samochód rejestrujący panoramiczne widoki wrócił na płockie ulice, by uaktualnić dane.

Charakterystyczny samochód wyglądający trochę jak dziwaczny wynalazek z czerwoną piłką na dachu spotkaliśmy w dość nietypowym miejscu - przedzierał się przez koszmarne wertepy w rejonie Strzeleckiej. Niestety, mimo upływu czasu tam akurat pełna głębokich dziur i wyrw ulica nie zmieniła się nic a nic…

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE