Reklama

Są bilety na Orlen Cup. Uwaga spóźnialscy!

Opublikowano:
Autor:

Są bilety na Orlen Cup. Uwaga spóźnialscy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Można już odbierać bezpłatne wejściówki na Orlen Cup, który odbędzie się w najbliższą środę na płockiej starówce. Uwaga, mamy też ważną wiadomość dla spóźnialskich!

Można już odbierać bezpłatne wejściówki na Orlen Cup, który odbędzie się w najbliższą środę w Płocku. Uwaga, mamy też ważną wiadomość dla spóźnialskich!

Jak poinformowali organizatorzy drugiej edycji mityngu lekkoatletycznego, który odbędzie się 4 czerwca na starówce, można już odbierać bezpłatne wejściówki na trybuny podczas tegorocznego Orlen Cup. Bilety są dostępne w siedzibie Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Stary Rynek 8.

Ale uwaga - trzeba się śpieszyć, bo trybuny mają swoją pojemność i liczba miejsc jest ograniczona. Druga ważna informacja jest taka, że organizatorzy, pomni sytuacji sprzed roku, proszą, by osoby, które odbiorą wejściówki, przyszły na imprezę na czas, czyli do godziny 17.00.  - Po tej godzinie z uwagi na transmisję telewizyjną trybuny zostaną otwarte dla osób bez biletów, a wejściówki tracą ważność - uprzedzają organizatorzy.

Czyli jeśli ktoś przyjdzie na mityng spóźniony o pół godziny  to mimo że odebrał wejściówkę, jego miejsce może być zajęte, a on sam odejdzie z kwitkiem.

 Rynek Starego Miasta w Płocku zamieni się w arenę sportową za sprawą drugiej edycji Międzynarodowego Mityngu Lekkoatletycznego OrlenCup 4 czerwca. Ale już od poniedziałku (2 czerwca) rozpoczną się przygotowania tego nietypowego widowiska pod ratuszem. Od rana montowane będą trybuny dla 800 osób. Zostanie wybudowana „platforma” niwelująca spadek poziomu płockiego rynku, na którym później zostanie rozłożony tartanowy rozbieg dla zawodniczek skaczących wzwyż oraz zeskok. W pobliżu fontanny wyrośnie „klatka”, w której na ułożonych specjalnych materacach bezpiecznie będzie mogła lądować kula oraz pojawi się koło z progiem. Wszystkie te urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty IAAF i umożliwią zatwierdzanie wyników oraz uzyskanie minimów na imprezy mistrzowskie. Już w dniu zawodów około południa po rynku krzątać się będą przedstawiciele TVP Sport, którzy rozstawią sprzęt niezbędny do przeprowadzenia relacji na żywo. Organizatorem imprezy jest Miejski Uczniowski Klub Sportowy.

Czytaj też wywiad:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE