Reklama

Rzucają wyzwanie. Galerię handlową zamienią w tor z przeszkodami

Opublikowano:
Autor:

Rzucają wyzwanie. Galerię handlową zamienią w tor z przeszkodami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga! Jeśli ktoś pominie choćby jedną z dziesięciu przeszkód, czeka go kara. Ale za to jak duża będzie satysfakcja z ukończenia całego biegu. Płocczanie nie muszą już jechać do Radotek, aby wziąć udział w biegu z przeszkodami. Wystarczy zjawić się 1 grudnia w Galerii Mazovia. Adrenaline Rush powered by Mazovia to pierwszy charytatywny bieg z przeszkodami organizowany w płockiej galerii handlowej.

Uwaga! Jeśli ktoś pominie choćby jedną z dziesięciu przeszkód, czeka go kara. Ale za to jak duża będzie satysfakcja z ukończenia całego biegu. Płocczanie nie muszą już jechać do Radotek, aby wziąć udział w biegu z przeszkodami. Wystarczy zjawić się 1 grudnia w Galerii Mazovia. Adrenaline Rush powered by Mazovia to pierwszy charytatywny bieg z przeszkodami organizowany w płockiej galerii handlowej.

Adrenaline Rush OCR oraz Galeria Mazovia łączą siły, aby pomóc potrzebującym oraz zorganizować bieg, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Na starcie mogą zameldować się panowie, panie, a także trzyosobowe rodziny.

Nietypowa trasa przebiega przez galerię, korytarze techniczne, pasaże i parking podziemny. Start pierwszej fali sztafet nastąpi o godz. 10:00. Na trasie napotkacie około 10 przeszkód. Ich pokonanie jest obowiązkowe dla wszystkich. Za celowe pominięcie czekają Was karne burpees! Cóż to takiego? W skrócie ćwiczenie można nazwać "padnij, powstań" lub "krokodylkami". Z pozycji stojącej trzeba przejść do podporu na rękach (jakbyśmy robili przysiad), położyć klatkę piersiową na ziemi, zrobić pompkę, następnie energicznie wrócić do pozycji wyjściowej. Ominięcie przeszkody, rezygnacja lub odmowa jej pokonania podczas biegu oznacza dyskwalifikację całej sztafety.

Do biegu można zgłosić drużynę składającą się z trzech osób, klasyfikacja odbędzie się w kilku kategoriach: open, damska, męska, mieszana (warunkiem jest uczestnictwo minimum 1 kobiety w drużynie) i rodzinna. Bieg odbędzie się w formie sztafety 3 x 1450 metrów (każdy zawodnik wykona jedną pętlę na tym dystansie). Wszystkie drużyny obowiązuje limit czasu wynoszący 45 min. Drużyna, której łączny czas przekroczy 45 minut nie będzie klasyfikowana. Za zajęcie miejsc I-III w klasyfikacji OPEN, męskiej, damskiej, mieszanej i rodzinnej wręczone zostaną pamiątkowe statuetki.

– Gorąco zachęcam do zgłoszeń, szczególnie, że jest to bieg charytatywny – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor Galerii Mazovia. – 75% środków zebranych z opłat startowych zostanie przekazanych Ośrodkowi Opiekuńczo-Wychowawczemu przy ul. Mościckiego w Płocku. Pozostała kwota trafi do organizacji pożytku publicznego wskazanej przez zwycięską drużynę w kategorii open.

Zawodnicy wystartują już 1 grudnia br. Zapisy na bieg Adrenaline Rush powered by Mazovia trwają do godz. 20.00 w czwartek, 28 listopada i przyjmowane są poprzez formularz online (wraz z regulaminem) dostępny na stronie: bit.ly/ARpoweredbyMAZOVIA. Limit zgłoszeń wynosi 70 drużyn. Opłata startowa wynosi 150 zł od drużyny.

Uczestnikiem może być osoba, która do dnia 30 listopada 2019 r. ukończy 12 rok życia. W przypadku startu osoby niepełnoletniej konieczne jest przedłożenie organizatorowi przy odbieraniu pakietów startowych oświadczenia podpisanego przez rodziców lub opiekunów prawnych o zdolności tej osoby do udziału i wyrażającego zgodę na udział tej osoby w Biegu. Oświadczenia zostaną udostępnione w Biurze Zawodów w Galerii Mazovia przy ul. Wyszogrodzkiej 127.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE