Reklama

Rządowy program. Szanse i zagrożenia

Opublikowano:
Autor:

Rządowy program. Szanse i zagrożenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szanse i niebezpieczeństwa, które niesie za sobą rządowy program skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw - to temat najbliższego spotkania organizowanego przez Izbę Gospodarczą Regionu Płockiego. Wstęp jest bezpłatny, ale uwaga - liczba miejsc ograniczona!

Szanse i niebezpieczeństwa, które niesie za sobą rządowy program skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw - to temat najbliższego spotkania organizowanego przez Izbę Gospodarczą Regionu Płockiego. Wstęp jest bezpłatny, ale uwaga - liczba miejsc ograniczona!

W najbliższą środę w płockim Włodkowicu Izba Gospodarcza Regionu Płockiego organizuje spotkanie, które będzie poświęcone programowi gwarancyjnemu de minimis. - Celem programu gwarancyjnego jest wzmocnienie bieżącej płynności sektora małych średnich przedsiębiorstw - wyjaśnia IGRP. - W ramach instrumentu Portfelowej Linii Gwarancyjnej de minimis, Bank Gospodarstwa Krajowego będzie udzielał gwarancji na zabezpieczenie spłaty kredytów oferowanych przez banki komercyjne oraz banki spółdzielcze małym i średnim przedsiębiorstwom. Poziom funduszy własnych BGK umożliwia udzielenie gwarancji do kwoty 30 mld zł, co z kolei pozwoli na udzielenie kredytów obrotowych w kwocie 50 mld zł.

Sporkanie odbędzie się 22 maja 2013 roku o godz. 10.00, w Szkole im. Pawła Włodkowica. Osoby, które chciałyby wziąć w nim udział, powinny skontaktować się z Biurem Zarządu IGRP, w celu potwierdzenia przybycia, tel. 24 364 99 89, e-mail: . Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na temat programu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE