Reklama

Ryszard Wolbach w Płocku. To był wyjątkowy wieczór [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Ryszard Wolbach w Płocku. To był wyjątkowy wieczór [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbyła się prawdziwa uczta muzyczna. Publiczność usłyszała recital „Night in Harlem” Ryszarda Wolbacha z udziałem Krzysztofa Misiaka i Macieja Bieńka.

W sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbyła się prawdziwa uczta muzyczna. Publiczność usłyszała recital „Night in Harlem” Ryszarda Wolbacha z udziałem Krzysztofa Misiaka i Macieja Bieńka. 

Ryszard Wolbach to płocczanin, absolwent Jagiellonki, znany z grup Babsztyl i Harlem. Jest wokalistą rockowym, autorem tekstów, kompozytorem i gitarzystą. Na studiach Ryszard Wolbach poznał Zbigniewa Hoffmana, z którym założył zespół Babsztyl. Skąd nazwa? Inspiracją była Czesia Wasilewska, która podczas jednego z koncertów weszła na scenę i zaczęła grać na tamburynie, to był jej początek w zespole, a częste narzekanie było pretekstem dla nowej nazwy formacji. Od 1993 roku związany z rockowym zespołem Harlem. Karierę solową rozpoczął w 2008 roku. Właśnie obchodzi 40-lecie swojej działalności estradowej. 

Podczas koncertu Ryszard Wolbach zaprezentował wybrane utwory z repertuaru formacji Babsztyl i Harlem, a także piosenki z nowej płyty „Polany słońca”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE