Reklama

Ruszył remont, zamknięta część ulicy[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ruszył remont, zamknięta część ulicy[FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze w poniedziałek na Kazimierza Wielkiego wszystko było po staremu, ale od wtorku kierowcy muszą się już liczyć z utrudnieniami związanymi z rozpoczęciem remontu ulicy.

Jeszcze w poniedziałek na Kazimierza Wielkiego wszystko było po staremu, ale od wtorku kierowcy muszą się już liczyć z utrudnieniami związanymi z rozpoczęciem remontu ulicy.

Ruszyły prace związane z przebudową Kazimierza Wielkiego, czwartą płocką schetynówką. W poniedziałek późnym popołudniem fragmenty ulicy wygrodzono barierkami, ustawiono zakazy ruchu i wprowadzono objazdy.

Prace będą prowadzone etapami. Na pierwszy ogień idzie odcinek od skrzyżowania Kazimierza Wielkiego z Jasną do skrzyżowania z ul. Dobrzyńską. Na czas prac zamknięty został cały odcinek ulicy. Ma być gotowy do lipca.

-  Przewidziano jedynie ruch lokalny dla mieszkańców zapewniając im dojazd do swoich posesji, natomiast dla innych użytkowników drogi obowiązują objazdy - przypomina Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Jak już pisaliśmy, po przejściach z przetargiem ostatecznie wybrano konsorcjum Molewski z Włocławka i Invest Development z Chodeczy. W ub. tygodniu wykonawca przejął plac budowy, od wtorku obowiązuje nowa organizacja ruchu.  Prace pochłoną ponad 6,5 mln zł, część będzie pochodziła z budżetu państwa w ramach  Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE