Reklama

Ruszył konkurs Wisły na kartkę świąteczną

Opublikowano:
Autor:

Ruszył konkurs Wisły na kartkę świąteczną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy wiadomość dla przedszkolaków i uczniów płockich szkół - Wisła Płock ogłosiła konkurs na kartkę świąteczną. Technika jest dowolna - w ruch mogą pójść kredki, farby, wyklejanki, a nawet myszki komputerowe.

Mamy wiadomość dla przedszkolaków i uczniów płockich szkół - Wisła Płock ogłosiła konkurs na kartkę świąteczną. Technika jest dowolna - w ruch mogą pójść kredki, farby, wyklejanki, a nawet myszki komputerowe.

Jak co roku pełną parą ruszają przygotowania do świąt. Galerie handlowe już nazajutrz po Wszystkich Świętych zaczęły przygotowywać świąteczne kiermasze, lada chwila zaczną się kiermasze, promocje. Również urzędy, instytucje i spółki jak co roku o tej porze ruszają ze swymi konkursami na kartkę świąteczną.

Na kartki czeka również piłkarska Wisła Płock. Jak poinformował klub, w konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w czterech grupach wiekowych - przedszkolaki, uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół średnich.

Mogą oni przynosić lub wysyłać swoje prace w formacie A4 lub mniejszym. Technika jest dowolna (na przykład farby, kredki, wyklejanki, kolaż, grafika przy użyciu programów komputerowych), ale kartki obowiązkowo muszą zawierać motyw Wisły Płock (na przykład herb lub klubowe barwy).

Termin składania prac mija w piątek 18 grudnia 2015 r. o godzinie 17.00 w dziale marketingu Wisły Płock (I piętro). Poza nagrodą indywidualną dla zwycięzców (wybiorą sobie ją sami - każdy będzie mógł zdecydować, czy woli nagrody rzeczowe czy np. karnety na mecze itd.) w poszczególnych grupach wiekowych zaproszenia na wybrany mecz Wisły Płock w rundzie wiosennej i na specjalne spotkanie z zawodnikami Wisły Płock otrzyma cała klasa, w której uczy się wyróżniony uczeń. 

Autorzy zwycięskich prac  i ich rodzice będą też zapewne pękać z dumy, bo projekty zostaną przeniesione na format kartki świątecznej i zarząd Wisły Płock roześle je do wszystkich współpracujących z klubem organizacji, instytucji oraz osób prywatnych.


Szczegółowy regulamin na stronie wisla.plock.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE