Reklama

Ruszają Targi Sportów w Decathlonie

Opublikowano:
Autor:

Ruszają Targi Sportów w Decathlonie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powrót do szkoły to doskonały czas na odkrywanie nowych pasji i zainteresowań, w tym dyscyplin sportowych. Producent sprzętu sportowego i sieć dużych sklepów sportowych – marka Decathlon zdecydowała się wykorzystać ten czas, aby zachęcić zarówno dzieci, jak i dorosłych do polubienia aktywności fizycznej. Już 7 września w sklepie Decathlon w Płocku zorganizowane zostaną Targi Sportów w Decathlon, podczas których odbędą się spotkania z ekspertami, informującymi o wybranych dyscyplinach i zachęcającymi do ich uprawiania.

Powrót do szkoły to doskonały czas na odkrywanie nowych pasji i zainteresowań, w tym dyscyplin sportowych. Producent sprzętu sportowego i sieć dużych sklepów sportowych – marka Decathlon zdecydowała się wykorzystać ten czas, aby zachęcić zarówno dzieci, jak i dorosłych do polubienia aktywności fizycznej. Już 7 września w sklepie Decathlon w Płocku zorganizowane zostaną Targi Sportów w Decathlon, podczas których odbędą się spotkania z ekspertami, informującymi o wybranych dyscyplinach i zachęcającymi do ich uprawiania.

Piłka nożna, siatkówka, a może judo? Wszystko jest możliwe! Decathlon wierzy, że warto spróbować swoich sił w sporcie marzeń, a być może stanie się on ważnym elementem codzienności. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, już 7 września, w płockim Decathlonie zorganizowane zostaną spotkania z licznymi ekspertami, którzy podpowiedzą, jakie sporty mogą okazać się najlepsze zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. W sklepie pojawią się przedstawiciele klubu Królewscy Płock, którzy opowiedzą więcej o treningu piłki nożnej. Na miejscu znajdą coś dla siebie także miłośnicy frisbee – wszystko za sprawą drużyny Mad Hatters. Więcej będzie można dowiedzieć się również na temat siatkówki – płocki odział sklepu odwiedzi bowiem drużyna Muks Volley Płock. Goście będą mogli porozmawiać także na temat crossfitu (HydroMoc by Brożek), judo (Judo Eljot), koszykówki (sklep odwiedzą aż dwie drużyny – Greens Słupno oraz ZetGieBe Płock) oraz zajęć na siłowni (Just GYM).

Spotkania z ekspertami to jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane dla odwiedzających. Podczas targów będzie można wykonać podstawowy pomiar ciała. Przedstawiciele Centrum Odżywiania i Fitness bezpłatnie wyliczą procent mięśni i tłuszczu w ciele.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE