Reklama

Rusza remont ulicy. Na kilka miesięcy zmieni się organizacja ruchu

Opublikowano:
Autor:

Rusza remont ulicy. Na kilka miesięcy zmieni się organizacja ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek rusza remont ulicy Borowickiej. Kilkumiesięcznych utrudnień w ruchu powinni się kierowcy i pasażerowie Komunikacji Miejskiej, bo na czas prac zmieni się organizacja ruchu. Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego z Ratusza, jutro, w piątek od wycinki drzew rozpoczyna się remont ulicy Borowickiej, który jest kontynuacją ubiegłorocznej inwestycji na ul. Harcerskiej. W poniedziałek ma się już rozpocząć frezowanie nawierzchni. Od jutra kierowców i pasażerów miejskich autobusów czekają utrudnienia związane ze zmienioną organizacja ruchu. Zostanie ona wprowadzona ok. 8.00 rano. Ulica będzie wyłączona z ruchu, możliwy będzie jedynie dojazd do posesji. W czasie remontu autobusy KM Płock będą kursowały ze zmienioną trasą skierowaną na Plac Witosa (plac przed Cukrownią). Remont ma potrwać do stycznia 2017 r. Do tego czasu firma Skanska ma wyremontować nawierzchnię jezdni, a także wybudować nowe zjazdy, zatoki autobusowe, chodniki i ścieżkę rowerową o powierzchni 1,9 m kw. W ramach inwestycji zostanie również wyremontowana infrastruktura podziemna, powstaną także miejsca postojowe.Całość pochłonie ponad 3,6 mln zł. Zgodnie z umową, termin na zakończenie prac mija 8 stycznia przyszłego roku.

W piątek rusza remont ulicy Borowickiej. Kilkumiesięcznych utrudnień w ruchu powinni się kierowcy i pasażerowie Komunikacji Miejskiej, bo na czas prac zmieni się organizacja ruchu.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego z Ratusza, jutro, w piątek od wycinki drzew rozpoczyna się remont ulicy Borowickiej, który jest kontynuacją ubiegłorocznej inwestycji na ul. Harcerskiej. W poniedziałek ma się już rozpocząć frezowanie nawierzchni.  

Od jutra kierowców i pasażerów miejskich autobusów czekają utrudnienia związane ze zmienioną organizacja ruchu. Zostanie ona wprowadzona ok. 8.00 rano. Ulica będzie wyłączona z ruchu, możliwy będzie jedynie dojazd do posesji.

W czasie remontu autobusy KM Płock będą kursowały ze zmienioną trasą skierowaną na Plac Witosa (plac przed Cukrownią).  

[ZT]13560[/ZT]

Remont ma potrwać do stycznia 2017 r. Do tego czasu firma Skanska ma wyremontować nawierzchnię jezdni, a także wybudować nowe zjazdy, zatoki autobusowe, chodniki i ścieżkę rowerową o powierzchni 1,9 tys. m kw.

W ramach inwestycji zostanie również wyremontowana infrastruktura podziemna, powstaną także miejsca postojowe.

Całość pochłonie ponad 3,6 mln zł. Zgodnie z umową, termin na zakończenie prac mija 8 stycznia przyszłego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE