Reklama

Rusza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży

Opublikowano:
Autor:

Rusza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych i średnich na terenie powiatu płockiego. Już można nadsyłać prace!

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych i średnich na terenie powiatu płockiego. Już można nadsyłać prace!

Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku działając na zlecenie powiatu płockiego zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym z dziedziny nauki skierowanym do dzieci i młodzieży z terenu powiatu płockiego. Termin nadsyłania prac: do 25 maja.

- Konkurs ma na celu promować edukację ekologiczną dzieci i młodzieży, zwiększyć zainteresowanie bioróżnorodnością terenu naszego powiatu, zaprosić do poznania jego walorów przyrodniczych i oczywiście rozwijać twórczą inwencję młodych ludzi - podkreśla Iwona Marczak z RCEE w Płocku. - Serdecznie zapraszamy do udziału!

 Prace można nadsyłać indywidualnie i zbiorowo:

  • Prace fotograficzne w trzech kategoriach tematycznych flora, fauna, krajobraz powiatu płockiego – konkurs indywidualny dla uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatu płockiego. 
  • Prace fotograficzne w trzech kategoriach tematycznych flora, fauna i krajobraz – konkurs zespołowy - dla dwóch kategorii wiekowych: szkoły podstawowe i średnie powiatu płockiego.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie dostępne są na stronach: www.rceeplock.pl, www.powiat-plock.pl - zakładka - konkursy, www.mlodzirazem.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE