Reklama

Rusza kolejna edycja Funduszu Grantowego dla Płocka

Opublikowano:
Autor:

Rusza kolejna edycja Funduszu Grantowego dla Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz dziewiąty organizacje pozarządowe i społecznicy mogą ubiegać się o środki, które zostaną przeznaczone na poprawę jakości życia płocczan. W piątek oficjalne rozpoczęcie kolejnej edycji.

Już po raz dziewiąty organizacje pozarządowe i społecznicy mogą ubiegać się o środki, które zostaną przeznaczone na poprawę jakości życia płocczan. W piątek oficjalne rozpoczęcie kolejnej edycji. 

Ogłoszenie IX edycji konkursu już w najbliższy piątek października w Domu Technika. Budżet w wysokości 300 tys. złotych i jest finansowany przez PKN Orlen, Basell Orlen Polyolefins oraz z darowizny Levi Strauss Foundation.

- Najbliższa edycja będzie wyjątkowa ze względu na powiązanie warunków przyznawania grantów z realizacją ogłoszonych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju 2030 - zapewnia Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka.- Dlatego też osoby zainteresowane uzyskaniem środków na  swoje projekty, które mogą służyć mieszkańcom Płocka, powinny wziąć udział w spotkaniu. 

Podczas uroczystości w Domu Technika i celach zrównoważonego rozwoju i o tym, jakie projekty mogą być realizowane, będą mówili goście z
Wydziału Agendy Rozwojowej 2030 Departamentu Analiz Gospodarczych Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

Założycielami Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka są PKN Orlen, Basell Orlen Polyolefins oraz Gmina Miasto Płock. Fundusz jest także cykliczne zasilany środkami przez Fundację Levis Strauss. Dzięki wsparciu i systematycznej współpracy fundatorów Fundacja nieprzerwanie od 15  lat finansuje i rozlicza granty przekazywane płockim organizacjom pozarządowym. Inicjuje także własne projekty trafiające w nisze społeczne.

Dotychczas wsparto 350 projektów o wartości ponad 5 mln złotych, a wzięło w nich udział ok. 100 tys. osób. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE