Reklama

Rusz się z kanapy i ćwicz online!

Opublikowano:
Autor:

Rusz się z kanapy i ćwicz online! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czasie, w którym jesteśmy zmuszeni przez epidemię koronawirusa zostać w domu, trudno zorganizować sobie czas wolny gdy mamy go w nadmiarze. Odpowiada na to Studio Fitness z Płocka FitByAnn.

W czasie, w którym jesteśmy zmuszeni przez epidemię koronawirusa zostać w domu, trudno zorganizować sobie czas wolny gdy mamy go w nadmiarze. Odpowiada na to Studio Fitness z Płocka FitByAnn.

Gdy nie możemy już patrzeć na naszą kanapę i czujemy, że musimy coś zrobić z nadmiarem energii lub wolnego czasu, wtedy właśnie warto poćwiczyć z instruktorami. 

Tłumaczy Anna Fabiszewska, współzałożycielka i trenerka fitness w klubie FitByAnn.

Nie mamy możliwości spotkania się na sali treningowej, ale jeśli masz Internet... to zapraszamy! Dostosowując się do zasad kwarantanny zapraszamy Was do... własnych domów. Dzięki zajęciom fitness ONLINE można razem uwolnić endorfiny i spalić kalorie, których nie pozbędziemy się przed telewizorem. To znaczy pozbędziemy się, ale po podłączeniu swoich smartphonów czy komputerów razem z instruktorami FitByAnn.

Dodaje Ania z uśmiechem.

Zajęcia ONLINE ruszyły od razu po ograniczeniu działalności galerii Atrium Mosty. Różnorodne treningi i energia instruktorów to najlepszy przepis na owocnie spędzony czas. Sprzęt potrzebny do ćwiczeń możemy wykonać samodzielnie, a bardzo często w ogóle nie jest wymagany. Treningi ONLINE są dostępne w każdym czasie po opłaceniu karnetu. Ćwiczysz kiedy masz czas, a jeśli chcesz to zajęcia na żywo też są dostępne dla Ciebie.

W ofercie znajduje się:

  • Zumba,
  • BrzuchUdaPośladki,
  • Tabata,
  • ZdrowyKręgosłup,
  • Latino,
  • FullBody,
  • StrongByZumba,
  • ZgrabnaSylwetka,
  • Pilates prowadzone przez grupę instruktorów z FitbyAnn.

Cena miesięcznego karnetu online to tylko 40 zł jednak do końca miesiąca Grupa na Facebook „FitByAnn Home” dostępna także pod linkiem

jest zupełnie za darmo. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje odnośnie karnetów. Informacje dotyczące karnetów znajdziecie także na stronie klubu pod adresem

Nie wiadomo ile potrwa kryzys dlatego czas ruszyć się z kanap i zawalczyć o własny wygląd i lepsze samopoczucie!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE