Reklama

Rosną nowe bloki na nowym osiedlu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Rosną nowe bloki na nowym osiedlu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już trzeci etap inwestycji firmy Amabud na osiedlu Górna. Teraz rosną tam dwa kameralne bloki z 40 mieszkaniami, każde ma swój garaż. Będą gotowe za pół roku. Warto się szybko namyślić - tylko do końca roku deweloper kusi specjalną promocją na kupno mieszkań w już wybudowanych budynkach.

To już trzeci etap inwestycji firmy Amabud na osiedlu Górna. Teraz rosną tam dwa kameralne bloki z 40 mieszkaniami, każde ma swój garaż. Będą gotowe za pół roku. Warto się szybko namyślić - tylko do końca roku deweloper kusi specjalną promocją na kupno mieszkań w już wybudowanych budynkach.

Na nowo powstającym osiedlu Górna w południowej części osiedla Wyszogrodzka charakterystyczne biało-czerwone bloki wyrastają jak grzyby po deszczu. Dopiero co, bo latem tego roku do bloków przy Górnej oddanych w drugim etapie wprowadzili się właściciele, a już rosną następne.

To już trzeci etap inwestycji. Nowe budynki będą różnić się od pozostałych wyglądem i rozkładem  mieszkań. Ten projekt architektoniczny zakłada budowę dwóch kameralnych, jednoklatkowych bloków na ogrodzonym osiedlu. Budynki będą trzypiętrowe, w każdym znajdzie się 20 słonecznych mieszkań o metrażu od ok. 30 do nawet 79 m kw. Mieszkania będą 1, 2, 3 lub 4-pokojowe, ale jak zapewnia deweloper, wszystkie charakteryzują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi. - Możliwe jest wprowadzanie zmian w zakresie ścian wewnętrznych mieszkań, a także łączenia lokali w celu uzyskania większych powierzchni - informuje Amabud.

Mieszkania na parterze mają ogródki, a na piętrze - przestronne balkony. Przyszli mieszkańcy nie muszą się też obwiać kłopotów z miejscem do parkowania - do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamykany garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej.

Według planów, oba budynki mają być gotowe w czerwcu 2014 r.

Ale ci, którym się bardziej śpieszy, mają do dyspozycji kilka wolnych mieszkań o metrażu od 42 do 90 m kw. w blokach wybudowanych w drugim etapie inwestycji. Amabud kusi specjalną, świąteczną promocją.

Na przykład lokale 67 m kw. (do własnej aranżacji w wersji 3 lub 4 pokojowej) tylko do końca roku można kupić za 260 tysięcy zł brutto. Wychodzi 3,884 tys. zł za m kw. W świątecznej ofercie są też 2-pokojowe ustawne mieszkania - 42 m kw. z balkonem już od 168 tys. zł brutto.

Ale uwaga - trzeba się szybko namyślać - oferta obowiązuje tylko do końca 2013 r.

Pracownicy dewelopera, którzy pokażą mieszkanie zainteresowanym, są dyspozycji pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że dopiero co
ulica Górna zmieniła się nie do poznania - zamiast gruntowej drogi od ul. Filtrowej przez około pół kilometra ciągnie się nowa asfaltowa ulica. Poza nową nawierzchnią asfaltową przy ulicy powstała kanalizacja deszczowa i sanitarna, przebudowana została sieć elektroenergetyczna. Ulica została oświetlona, powstały chodniki, zatoki parkingowe i ścieżki rowerowe, a także wjazdy do posesji i dojścia do furtek. Przy ulicy posadzono szpaler drzew.Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE