Reklama

Rondo przy moście tonie w ciemnościach

Opublikowano:
Autor:

Rondo przy moście tonie w ciemnościach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Część Wyszogrodzkiej razem z rondem Wojska Polskiego pogrążyły się w ciemnościach, nie działa sygnalizacja świetlna. Kierowcom zdarza się zapomnieć, że jest to rondo.

Część Wyszogrodzkiej razem z rondem Wojska Polskiego pogrążyły się w ciemnościach, nie działa sygnalizacja świetlna. Kierowcom zdarza się zapomnieć, że jest to rondo.

Rondo Wojska Polskiego przy wjeździe na nowy most jest zupełnie ciemne, co gorsza nie działa sygnalizacja świetlna. Wielu kierowców jedzie na pamięć, nie zważając, czy inne samochody są już na rondzie, wymuszają pierwszeństwo.

Jak w komunikacie poinformowała Energa, wszystkiemu winna jest awaria sieci energetycznej - bez prądu są odbiorcy z części Wyszogrodzkiej oraz z ul. Bliskiej. Usterka zostanie usunięta prawdopodobnie ok. 1.00 w nocy.

Z awarią trwającą od wczesnego popołudnia borykają się abonenci Multimediów na niektórych osiedlach - nie mieli ani Internetu, ani telewizji czy telefonu. Przed 21.00 sytuacja wróciła do normy, niestety tylko na chwilę. Usuwanie ma potrwać do ok. 23.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE