Reklama

Rolmarket otwiera nowe centrum ogrodnicze

Opublikowano:
Autor:

Rolmarket otwiera nowe centrum ogrodnicze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaczynali jako rodzinna firma sprzedająca pasze gospodarskie. Obecnie w jednym miejscu skupia centrum ogrodnicze, centrum kamienia i kostki, artykuły z zakresu rolnictwa i hodowli, a także dwa sklepy internetowe Rolmarket.pl i PanFarmerek.pl.

Zaczynali jako rodzinna firma sprzedająca pasze gospodarskie. Obecnie w jednym miejscu skupia centrum ogrodnicze, centrum kamienia i kostki, artykuły z zakresu rolnictwa i hodowli, a także dwa sklepy internetowe Rolmarket.pl i PanFarmerek.pl.

Już w najbliższą sobotę 20 kwietnia o 8.30 w Cieślach k. Płocka odbędzie się otwarcie nowego centrum ogrodniczego oraz centrum kamienia i kostki Rolmarket. Wielu atrakcji mogą spodziewać się nie tylko klienci, którzy pojawią się jako pierwsi, ale wszyscy, którzy odwiedzą nowy punkt sprzedaży przed jego zamknięciem o 16.30.

Rolmarket z okazji otwarcia nowego centrum przygotował dla swoich klientów dziesięcioprocentowy rabat na wszystkie towary, które zostaną zakupione w sobotę, mnóstwo promocji i liczne gratisy. Będzie również konkurs „Z Rolmarketem na bezludnej wyspie” skierowany do każdego, kto w dniu otwarcia centrum dokona w nim zakupów i odpowie na pytanie: „Które trzy produkty dostępne w Rolmarket zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego?”. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają wartościowe nagrody: 32-calowy telewizor LG LED, grill ogrodowy z pokrywą oraz zestaw skrzynek narzędziowych Multicase.

Samoobsługowe Centrum Ogrodnicze Rolmarket oferuje setki artykułów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Centrum kamienia i kostki ma w swojej ofercie ponad 150 rodzajów kamienia pochodzących z różnych rejonów świata (m. in. grysy, żwiry, otoczaki, bryły, skały, kamienie elewacyjne, murowe i ścieżkowe, panele kamienne, a także ogrodzenia gabionowe). Oferta rolniczo-hodowlana obejmuje szeroki asortyment produktów ułatwiających pracę w polu, na gospodarstwie oraz w hodowli. Centrum czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30-18.30 oraz w soboty 8.30-16.30.

W sklepach internetowych dostępny jest natomiast niemal cały asortyment firmy, przy czym sklep Rolmarket.pl jest jednym z największych internetowych sklepów ogrodniczych w kraju oraz jednym z największych z branży e-commerce w regionie.

Rolmarket jest firmą rodzinną, która istnieje na rynku od 1996 roku. Swoją działalność rozpoczęła od sprzedaży pasz gospodarskich, skąd pochodzi pierwotna nazwa przedsiębiorstwa: PPHU Pasz-Mix. Z czasem jednak firma ewoluowała, z każdym rokiem poszerzając ofertę i wzbogacając ją o artykuły z zakresu ogrodnictwa, świata kamieni, rolnictwa oraz hodowli. Rolmarket mieści się w Cieślach k. Płocka (12 minut od Płocka w kierunku Warszawy).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE