Reklama

Rolkarze przenoszą się na Podolszyce

Opublikowano:
Autor:

Rolkarze przenoszą się na Podolszyce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz trzeci na ulicach Płocka odbywać się będzie wieczorna jazda na rolkach. Tym razem miłośnicy tej formy aktywności przeniosą się na Podolszyce.

Już po raz trzeci na ulicach Płocka odbywać się będzie wieczorna jazda na rolkach. Tym razem miłośnicy tej formy aktywności przeniosą się na Podolszyce.

Najbliższy Nightskating został zaplanowany na sobotę 10 sierpnia na 19.30. W tym samym czasie w Orlen Arenie trwać będzie siatkarskie World Grand Prix, a na stadionie im. Kazimierza Górskiego do meczu przygotowywać się będę piłkarze Wisły i Arki Gdynia.

W tej sytuacji miłośnicy jazdy na rolkach postanowili przenieść się w okolice Galerii Wisła. Po starcie przy galerii Wisła od strony alei Jana Pawła II wszyscy ruszą na ulice Podolszyc: Jana Pawła II, Czwartaków, Jana Pawła II, Al. Armii Krajowej, Wyszogrodzką, Jana Pawła II, Al. Armii Krajowej.

– Nowością będzie podział trasy na trzy etapy, od najwolniejszego, z tempem dostosowanym do najmłodszych uczestników, do najszybszego dla najbardziej zaawansowanych rolkarzy – powiedział nam Artur Koziński odpowiadający w Galerii Wisła za kontakty z mediami. – Podczas imprezy przewidziane są konkursy z nagrodami dla wszystkich uczestników przejazdu. Po zakończeniu części ulicznej dla wszystkich jej uczestników zaplanowano imprezę w Galerii Wisła.


Każdy, kto zaczyna swoją przygodę z rolkami, może wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, dzięki którym będzie mógł doskonalić swoją technikę jazdy. Odbywać się one będą od czwartku 8 sierpnia do soboty 10 sierpnia o 18 przy Galerii Wisła.

Fot. Adek Jasiński i archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE